rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Bosna:

Meet this year’s jury members:

  • Dalal Midhat – Represented Bosnia and Herzegovina at Eurovision 2016
  • Mija Martina – Represented Bosnia and Herzegovina at Eurovision 2003
Severna Makedonija:

Meet this year’s jury members:

  • Goran Naumovski – Participated in North Macedonia’s Eurovision 2015 selection
  • Jana Burcheska – Represented North Macedonia at Eurovision 2017
  • Magdalena Aleksovska – Represented North Macedonia at Junior Eurovision 2015
  • Miyatta – Participated in North Macedonia’s Eurovision 2015 selection
  • Vasil – Represented North Macedonia at Eurovision 2020 and 2021
 
Dalal Midhat Talakić - obožavateljka dela i lika ultranacionalističkog bošnjačkog političara Harisa Silajdžića
Mia Martina Barbarić - članica HSP i poštovalac lika i dela Ante Pavelića (kako ga sama naziva oca moderne Hrvatske)

Realno svaki drugačiji ishod od nule bi bio više nego šokantan
 
Zato i stavljam stvari u kontekst, nije nam "Bosna" dala 0p, nego njih dve. I to je okej. :D
Ма наравно, шалим се. Чим сам видио имена, очекивао сам 0 😂
Босна кад се врати логично да 12п од публике иде Србији, а и жири ће фино наградити
 
Last edited:
Po proceni smo na 9. mestu, a 17. kad se gledaju samo zemlje koje ucestvuju. Mada ja mislim da dosta tih zirija nije ni poslusalo sve pesme.
 
Hahaha Kallen joj ispred Iolande a Spanija ispred Slimana 🥺 Hrvatska 17.
 
Ahaha, pa kakav je to objektivni ''Eurojury'' sastavljen od svega dva člana u slučaju BiH tj. od bošnjačke i hrvatske nacionalistkinje a da pri tom nikoga iz reda srpskog naroda nisu pozvali?! 😂

Mogli su iskopati ovu Miju Martinu čija je abitna evrovizijska pjesma plagijat od ''Sexbomb'' i koje se ni ona sama više ne sjeća a nisu angažovali nekog od Srba, tipa Maja Tatić ili Marija Šestić od čijih glasova bi Srbija dobila neke poene lol.

Respekt za Makedonce a pogotovo za lutkicu kao što je Jana Burčeska, vidio sam da prati i lajkuje dosta naših izvođača na insti a između ostalog i Teyu tako da ju je sigurno stavila u sam vrh!
 
Back
Top