rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Što se mene tiče:
10.mesto za Teya Doru nesto poput Ceske, Australije po broju poena i da se razilazimo, punaa kapaa mi je 130 do 150 poena zbirnoo ;)

I sa mnogo boljim nastupom ne bismo pobedili svakako, tako daa samo da pise kao Bojana Stamenov da smo nekako u tih top 10 ,plus bi ovi mrzitelji Teye prestali smarati kako ne zna pevati, kako je pesma grozna itd, jer bi nekim 10. ili 9.mesto makar pokazala da je to jedan od boljih plasmana Srbije ikada i mozda bi malo ucutali...
 
Boze citam i ne verujem….prevazisli ste i moje hejtovanje i frustraciju kada su izasle pesme za PZE. 😟
 
Ju, pa sad i Teya kmeči. :ROFLMAO:


Pustite ljude da komentarišu ono što su videli (30 sekundi nastupa). U utorak kada bude ceo nastup, komentarisaće ceo nastup i ako bude bolje hvaliće ga, slaviti reditelje, kostimografe i tetkice što brišu pod. Ako bude loše, kudiće i kmečaće, proklinjati RTS, SVT, EBU i sve akronime sveta. Tako to ide.
Kako može da vas uznemirava činjenica da ljudi iznose mišljenje o onome što im je trenutno jedino dostupno?
Šta drugo da se radi nego da se predramljuje, pada u nesvest, utepava se (valjda tako ide) i sl? Najčešće je sve to posledica činjenice da je ljudima prosto stalo do ovoga. To je ESC - drama (najčešće bez ikakvog smislenog povoda) i prenaglašene emocije. Kome to smeta, možda da nađe drugi hobi.


Još malo spavamo i eto ga PZE25 🥰💃🥰
 
Last edited:
Sad vidjeh da je Luke Black prošle godine bio 9. na kladionicama sa 71%
 
Hoce biti kao onaj pocetak nastupa za PZE ili nesto drugo?
Ovo desno mi ne izgleda ni kao to, ni kao spot
 
Videlo se jos juce na onom intervjuu da nije bila zadovoljna, a sada i definitivno. Ajde, mozda im prihvate zahteve posle ove probe, pa to bude bolje.
 
Mislim da ce biti kao na Barselona preparty-ju.
Ili tako, ili mix toga i PZE - deo sa oblacima iz PZE, ali kad kamera utone u oblake, idemo direktno na scenu i izgleda kao da je Teya na steni u moru.

I btw odakle ljudima sad pa ova slika? Do finala ce sve da procuri. 😢🥲
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top