rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Ja se nadam da su nam dozvolili oblake i more kao na PZE. Ako su i tu rekli ne može, pa stvarno nisu fer. Loreen može da ima sendvič koji joj daje nesrazmernu prednost u odnosu na druge takmičare, a ako nama budu zakerali za te uvodne 2-3 sekunde.....

Ćudaihzapalim.gif
 
Ili tako, ili mix toga i PZE - deo sa oblacima iz PZE, ali kad kamera utone u oblake, idemo direktno na scenu i izgleda kao da je Teya na steni u moru.

I btw odakle ljudima sad pa ova slika? Do finala ce sve da procuri. 😢🥲
Ovo je iz onog klipa RTS- a od juce, primetio sam taj deo.
 
Meni je kul i AR/CGI.

Čim cure delovi nastupa to znači da nekog to interesuje.
 
Šta se stresirate, sledeće godine će lepo braća Hrvati nama da srede kadriranje. A onda 2026. kad mi organizujemo sve ovo lepo da zapamtimo, jer osveta se služi hladna.

Šalu na stranu, ne izgleda baš toliko loše. Valjda u ostatku nastupa nema toliko širokog plana, a ovo ostalo što je i bilo do nas (grafika, scenografija, efekti, Teyin nastup i glas) sve je bombonica.

Biče sve u redu.
 
mozda bi zvucalo malo bolje da ima uzivo pratece vokale ko Nevena 2019.
 
Ovo me podseca na ambijent pred otkazivanje ESC 2020 kada je par nas konstantno ponavljalo BICE SVE OK 😂

Sala na stranu, ulazimo, pa makar kao deseti. A onda u finalu cekamo da se struka oglasi.

I mislim da vise treba da kunemo srecu koja nam je dala ovako napakovanu polovinu. Da li je uopste i bilo nekog kandidata za #2? Eventualno Poljska
 
Pada kisa, a to je uvek dobar znak.

Isto i ja, znaci nervozan i nesiguran na maksimum.

Eh kad bi se desio scenario kao 2018. pa napio bih se.
 
Meni licno oni jesu bili za finale ali je godina bila jaka a nas nastup slabasan... ali Danica je oduvala live
 
Da sad moram da prognoziram rekao bih da Srbija ispada u polufinalu.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top