rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Evo Alesija kaže da može da se desi da Slovenija prođe umesto nas.

🤡
 
Nisam rekao da Hrvatska ima bolju muzičku scenu, već razvijeniju alternativnu scenu koja je bolja za Evroviziju
Ne ne ne, ovo je jako pogrešno razmišljanje. Uporedi Doru i Beovziju/PZE kroz celu istoriju, ne samo ove ili prošlih par godina.
Srbija je, voleo to neko ili ne, centar muzičke scene u okvirima bivše Jugoslavije.
 
Hrvatska ima bolju alternativnu scenu, mi ih jedemo sa metastaziranim narodnjackim mejnstrimom. To ne menja cinjenicu da im je alternativa bolja (ko voli, prati i slusa).
 
Ma je l rezirano dobro ili lose, je l se isticemo il se ne isticemo sta se desava, aj neko stvarno ko je gledao nek nam to kaze, a ne opsta mesta koja svi znamo. Da li brinuti ili ne, ali iskreno i posteno, *a ne neki cinican odgovor hehe videcete ali ja sam video...)?

Ono sto sam video (nisam slusao jer sam bio u busu), sa tog nezvanicnog naloga, gde je cela proba, izdaleka mi izgleda prelepo. Da li su zaista toliko upropastili da mozemo da razmisljamo o ispadanju (msm da se ne lazemo fantazirao o nekom super topu nisam, ali nisam ocekivao bas da budemo potencijalni NQ)...
 
Nema RTS dovoljno para da plaća Alesiju za botovanje. Podigla cenu verovatno. :sneaky:
 
Ma je l rezirano dobro ili lose, je l se isticemo il se ne isticemo sta se desava, aj neko stvarno ko je gledao nek nam to kaze, a ne opsta mesta koja svi znamo. Da li brinuti ili ne, ali iskreno i posteno, *a ne neki cinican odgovor hehe videcete ali ja sam video...)?

Ono sto sam video (nisam slusao jer sam bio u busu), sa tog nezvanicnog naloga, gde je cela proba, izdaleka mi izgleda prelepo. Da li su zaista toliko upropastili da mozemo da razmisljamo o ispadanju (msm da se ne lazemo fantazirao o nekom super topu nisam, ali nisam ocekivao bas da budemo potencijalni NQ)...
Srbija i ako udje u finale jedva ce se provuci svakako.

Tako da ispadnja je realno mada nesto manje verovatno. Ja bih rekao sanse da ispadjemo su 45%.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top