rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Kod nas je problem u samoj muzičkoj sceni, ne u festivalu. Hrvatska ima mnogo razvijeniju andergraund i alternativnu scenu od nas. Lazanja je proizvod bendova poput Mantre koji imaju koliku-toliku popularnost. Kod nas je muzika 95% lokalnog karaktera i pravi se za lokalno tržište.

Osim ako se ne desi nekom pukom srećom neka pobednička pesma, ne vidim kako možemo da pobedimo u narednih 10 godina. Mora da se promeni kulturna svest i da se desi neki novi talas muzike u Srbiji, a to će teže ići.
Ja se tu ne bih složio.
Nismo mi mala nacija kao što mnogi misle da jesmo, imamo pregršt talentovanih ljudi koji spremni čekaju svoju šansu.
Lokalni "muzikalci" to rade zbog novca, to se ovde sluša i u redu je, oni nikada neće ići na Evroviziju, jer to crpi isti novac i uspeh nije zagarantovan.
Ja još uvek verujem da se kroz građenje festivala može izroditi ne jedna, nego više pesama koje bi bile konkurent za pobedu, u narednih 10ak godina.
 
Zoka5 ladno ceo nastup okačila. Doduše iz publike ali ni to nije dozvoljeno koliko znam. :ROFLMAO:
Taman sam hteo da napišem da je otišla u Malme i cela dozvoljena 2min potrošila na snimanje Chanel (jer je to stavila na tw), ali dobro je da su i Pero i ona opravdali odlazak 🥹
 
Ma mene bas briga vise da se nerviram, sad je vec gotovo sa nastupom
 
Složiću se da je početak nastupa malo klimav ali meni najprije zbog toga što ne gleda u kameru pa ne osjećam povezanost u tim momentima.
Bio sam pod tremom velikom dok sam gledao pa čekam sledeću probu, ova je bila lijepa i više nego dovoljna za finale.
 
Složiću se da je početak nastupa malo klimav ali meni najprije zbog toga što ne gleda u kameru pa ne osjećam povezanost u tim momentima.
Bio sam pod tremom velikom dok sam gledao pa čekam sledeću probu, ova je bila lijepa i više nego dovoljna za finale.
Ja mislim da su hteli da postignu efekat izolovanosti i usamljenosti, pa otuda i to da ne gleda u kameru tu i dosta dima, i usamljena na steni u moru, isto i kasnije kad su svetla oko nje, isto je tako bilo i na PzE, prvi put pogleda direktno u kameru kad je na kolenima sa laticama iza nje, i to je momenat kad se sva emocija koja se stvarala oslobodi i onda ide eksplozija i katarza, i zavrsetak sa radjanjem ramonde na kraju.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top