rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Island svakako ispada. Moladvija isto. Slovenija je najverovatnije NQ.

E sad Azeri i Poljaci mozda iznenade, aktiviranje njihove dijaspore mi nikada nije jasno kad se pale i na sta se pale
I Australija leti, tako da smo 100% sigurni dok ne prozovu Azere, ako ih prozovu a nas još ne tad ću da se tresem 😅
 
Ma Luksemburg sigurno prolazi, problem će biti ako i Kipar i Poljska prođu dalje, jer ja računam da će Poljska proći.
 
I ja se nadam prolasku, lično mi je među boljima, ali svi su se potrudili na neki način, i još kada uzmemo u obzir razne faktore, dijasporu, skoro svi imaju neke šanse da prođu.
 
Lol, pa turska dijaspora je ostavila Azere na nuli pre par godina. :ROFLMAO:
 
Mene kod Azera brine sto pesma navodno peva o osvajanju Nagorno Karabaha pa ih to napali.
 
Meni smesno sto sam za Luku bio mnogo sigurniji za finale iako se jedva provukao.
 
Ja nisam nešto za Azerbejdžan, izvođač mi je totalno neharizmatičan, ono radije bih Heru gledao u finalu
 
Ali sad su poslali etno, tu je razlika 😬
Al i dalje ne vidim od država od koga mogu dobiti visoke poene sem od Nemačke, baš će neko iz Irske, Finske, Srbije ili Hrvatske da pomahnitalo glasa za Azere, malo sumnjam u te Turke o kojima pričaju.:LOL:
 
Ja nez na koju foru luksemburg prolazi osim da im bukvalno ne nameste. Ko je publika za ono?
Luksemburg je praktično Izrael prvog polufinala. Plus nastupaju poslednji. Mislim da idu gotovo sigurno u finale, ali tamo se baš i neće proslaviti, osim ako ih žiri ne progura.
 
Al i dalje ne vidim od država od koga mogu dobiti visoke poene sem od Nemačke, baš će neko iz Irske, Finske, Srbije ili Hrvatske da pomahnitalo glasa za Azere, malo sumnjam u te Turke o kojima pričaju.:LOL:
Baš tako, mogu da navuku od Nemacke i eventualno ROW (same Turske) puno glasova, Srb, Slo, Hrv, Irska, Ukrajina, Irska i Finska vrlo lako mogu 0 da im daju.
 
Meni je nemoguće da kladionice u oba pf pogode svih 10 finalista. Nesto moraju da omanu.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top