rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
I ja se nadam prolasku, lično mi je među boljima, ali svi su se potrudili na neki način, i još kada uzmemo u obzir razne faktore, dijasporu, skoro svi imaju neke šanse da prođu.
Е то, баш је отворено и потрудили су се сви па не могу рећи е пролазимо као 5, 6, 7. или 10. Од 6. до 10. ће све бити близу, али ја мислим да ћемо међу њима бити
 
Meni smesno sto sam za Luku bio mnogo sigurniji za finale iako se jedva provukao.
Isto, stvar je u tome što smo sa Lukom imali prvi dijasporski ožiljak na duši misleći da ćemo dobiti kakvu-takvu podršku naših iz inostranstva, ne ono sad kao Balkanika oko 80 ali barem kao Nensi Bo ili nešto manje, dakle nekih 40-ak televota u finalu a za polufinale niko nije ni strahovao... Kad ono međutim hahah, pa i sama Duška u prenosu je ostala šokirana sa svega 16 poena, tako da u skladu s tim što smo se prošle godine opekli logično je da smo sad oprezni i skeptični. :LOL:

Mislim da se i ove godine možemo oprostiti od nekih masovnijih televotovanja dijaspore i to ovaj put ne zbog pjesme ili izvođača kao lani nego zato što fakat vjerujem da mnogi namjerno neće htjeti poslati glas iz kontre jer njihova miljenica Breskva nije otišla a da nije takva situacija itekako bi glasali, RTS ako nije htio da je šalje onda je nisu trebali ni pustiti na konkursu jer su i ptice na grani znale da će samo njeno pojavljivanje izazvati oprečna mišljenja i mogući bunt mase ako ne pobijedi, bilo kako bilo samo mi je bitno da se ne odrazi na polufinale i da preguramo sutrašnje veče a za finale mi vrište mošnice.
 
Po vašim utiscima predviđam 9. ili 10. mesto u pf. Nadam se bar dobrim bodovima iz ostatka sveta zbog Džanuma.
 
Meni deluje da nikome sa strane nije mnogo promenjeno misljenje. Kome smo bili sigurni finalista smo ostali i obrnuto
 
Komentar na dijasporu po fejsbuk grupama

jusup-doktor-jusup.gif



Jeste da su nam mnogo puta pomogli i lakše se diše kada znamo da imamo neke sigurne glasove, ali evidentno je da su teški isprani mozgovi. Nadam se da će mlađe generacije ipak glasati.
 
Jedva cekam da uradimo analizu u nedelju mada mislim da se neki zaključci vec sada naziru i neke lekcije za 2025.
 
Pa i ovo joj se poklapa sa Estonijom 2023. Za vrijeme proba potonula, njoj cak ni kladionice nisu predvidjale finale, usla kao deseta i onda je ziri napunio u finalu
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top