rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Sledeće godine slati nešto bolesno al opet skupo, ne neku jeftinjaru
 
Jao, ne vraćajmo se na poziciju molim vas, prošli bismo sa bilo koje i EBU to zna.
 
Jbg, mora se nekad ispasti, ne može se svake godine kvalifikovati za finale. Samo mi je baš stalo da prođemo ove godine, jer mi se mnogo sviđa pesma i bilo bi mi baš žao da baš sa ovom pesmom ispadnemo. I dalje verujem u prolaz, ali biće napeto.
 
Joj ali kad pošaljemo Princa sledeće godine sa nekom baladom iz 2004. i završimo 22. u finalu, agonija se nastavlja.
Pa ako se ne desi neki Konstrakta fenomen to mi je najrealniji scenario.

RTS se nece usuditi da opet spreci pobedu favorita publike.
 
Znaci, Sara Jo(jer Italija pobedjuje🤣), Dzehva, MicyP, Dzordzi, Princ... pa sta ce nama ESC ovo godine, kad cemo imati takav pze.
Ovo RTS namerno sabotira Teyu, jer nemaju para da organizuju dva velika takmicenja sledece godine😂😂
 
Ja se i dalje ne stresiram, jednostavno sam siguran u paket koji nudimo ove godine. Prosto ne mogu sebi da dozvolim da mi pojedinci, ma koliko se trudili (a trude se i to poprilično) ovde ne forumu ubiju vajb.
 
Iskreno mislim da Srbija treba da se malo odmakne od tog "Konstrakta fenomena" i eksperimentisanja
Apsolutno. Od sledeće godine koračamo hrabro sa sigurnim pesmama za 18. mesto u finalu. Ove godine testiramo žiri, a prošle godine smo testirali sluh Evropljana.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top