rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Ja ću sad da vas podsetim na neka svoja predvidjanja koja sam ovde pisala da bi ste se smejali, sprdali, zgražavali i šta god, samo nemojte da mračite zbog naše tako talentovane predstavnice, jedne drage, tople devojke. Zamolila je da joj šaljemo pozitivnu energiju i do nedelje, hajde da to pokušamo.
Ja i dalje mislim da nije nemoguće:
-da budemo ispred Hrvatske ( bar kod žirija)
-da se desi efekat Sobral ( TV snimak cele pesme još nije vidjen)
-da rastemo na kladionicama posle svake probe ( tiha voda breg roni)
-da je danas Djurdjevdan, a sutra još uvek Uskrs, a pesma kaže
"na Uskrs sam se rodila Džanum,
na Uskrs sam se rodila more,
na Djurdjevdan se krstila Džanum"


Imamo predstavnicu koja nas neće izneveriti ni nastupom, ni vokalno, ni ponašanjem van scene, ako Evropa neka bira šta hoće.
 
Jel moze meni neko da objasni zasto smo prosli onako lose na press poll-u ? Sta je sa ljudima, bukv nam je ovo jedna od najboljih predstavnica i pesama ikada !??
 
Izgleda da smo džebe *ebali SVT, EBU i RTS mater i kidali živce, kada je sve na kraju lepo. 🥰
Srbi nebeski narod još jednon dokazano 😂
Edit: @Majsta94 Da li je Teya u onoj crnoj haljini ili nije menjala?
Pa ako je danas na generalnoj probi nosila sivu, logično je da je ista
 
Pogledao sam obe današnje probe. Druga proba značajno bolja, publika dosta upotpunjuje nastup i izgleda vrlo moćnije od onih kadrova koje smo svi mogli da vidimo.
 
Joj sad bih bas voleo da vidim kako to izgleda sa narukvicama/telefonima. Sta rade ovi rusi, tresla se gora rodio se mis:cautious:
 
Pogledao sam obe današnje probe. Druga proba značajno bolja, publika dosta upotpunjuje nastup i izgleda vrlo moćnije od onih kadrova koje smo svi mogli da vidimo.
Ne znam možeš li da odgovoriš na ovo, mada nije ni tajna ali da ipak pitam. Da li je sve ok sa dimom na početku? Vidi li se Teya lepo
 
@Miloš aj ako imas neki screenshot gde se vidi to sa publikom podeli, sa nama ako smes :D Kontam da je to samo slika i da sme da se deli☺️
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top