rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Doduse kada pogledam samo procurelu verziju naseg nastupa tp nekad iskrivi perspektivu jer ne vidis ostale pa ne znas gde si.

Secam se da sam 2017 mislio da je nastup Tijane Bogićević manje vise dobar, dok nisam video i ostale.
 
Ma nek secne prenos našeg nastupa i u lajvu sutra veče na sekundu dve tri, pa da posle opet nastupimo na kraju 👌🏻😂 to je uvek dobrodošlo, da se dva puta čuje naša pesma i ostavi veći utisak
 
Najvaznije je da ona vokalno bude super….sve te sitnice oko nastupa su nebitne…nastup je odlican, samo ona da ponovi pevanje sa PZEa i to je to.
 
Molim vas, vodite računa šta pišete. Za kačenje i slanje ilegalnih linkova javno ili putem privatnih poruka, sledi ban. Strpite se do zvanične rekapitulacije malo kasnije.
 
A bice prava rekapitulacija na ESC profilu?
Molim vas, vodite računa šta pišete. Za kačenje i slanje ilegalnih linkova javno ili putem privatnih poruka, sledi ban. Strpite se do zvanične rekapitulacije malo kasnije.
 
Zapravo, ne znam. Videćemo... Meni ima smisla da okače neku rekapitulaciju zbog početka glasanja ostatka sveta koje kreće sad od ponoći, ili će da puste da se glasa na osnovu audio snimaka i ostalog što imamo od ranije....
 
Zapravo, ne znam. Videćemo... Meni ima smisla da okače neku rekapitulaciju zbog početka glasanja ostatka sveta koje kreće sad od ponoći, ili će da puste da se glasa na osnovu audio snimaka i ostalog što imamo od ranije....
Znači smemo onda da kačimo ilegalne linkove?
rubbing-hands-evil-smile.gif

P. S. Zezam se Miloše, mislim da je to svima jasno 😌
 
Naravno da ne, jer osim što time kršite autorska prava, potencijalno pravite problem i nama. Ko šta nađe negde mimo foruma, neka gleda, ali bez ikakvog komentarisanja i deljenja na forumu.
 
Ja koji ću glasati i kao ROW...

Zaključili ste po mojoj reakciji popodne da nisam pao na dupe nakon probe, bilo lijepo ali toeto (i dalje dovoljno) jer stvarno nije isti utisak sa publikom i bez. Ovo naveče je druga priča i doživljaj skroz.

Ovo jednostavno ne smije da ispadne pa makar opet bili među zadnjima u finalu
 
Hahaha
Ma nije nego nam je ušla drama u glavu svima 😂

Ja vjerujem u prolazak svakako 🤝
Biće to moćno i sutra veče
 
Sve u svemu mirise mi na Krunu.

Znaci sledece godine ide trešina u Zagreb, uh mašala 😍😍😍

Tresi mesi.
 
Nadam se da moze nekako da se dovuce do leve strane tabele ali jedino ako nam ziri zvekne 100+ poena.
 
Ali kakav rolerkoster osjećanja danas, bukvalno od očaja do sjaja i obrnuto u svega par sati, u 20h pod utiskom onih novinarskih glasova zamišljam nas kako ostajemo tipa 12. u polufinalu i totalno neprimjetni a u 21h stiže svježa informacija da su potvrđene ljubičaste narukvice koje svijetle za publiku i onda odjednom mi se vraća nada u estonski scenario od prošle godine hahah... 🥰

Jašu nas sa svih strana, s jedne EBU i SVT sa svojim podvaljivanjima a s druge RTS sa svojom hladnokrvnošću ne shvatajući da posjeduju najveću moć informisanosti, čas se nahajpujem pa čas razočaram novinama i tako u krug.

Kamo sreće da se bar može glasati i u polufinalima kao i u finalu od samog početka show-a, to bi nama koji smo na startu najviše i godilo, pored toga mi smeta i retardirana odluka da direktne finaliste ubacuju među nastupe polufinalista što još više otežava put do finala nama koji smo na početku i mnogi kežualci će se zbuniti za koga zapravo mogu glasati a za koga ne...

Pisao sam i dijasporskim grupama Srba na Kipru, u Poljskoj i Švedskoj, znam da nisam normalan.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top