rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Mnogi delovi nastupa su lepše snimljeni u studiju RTS-a. Posebno onaj deo kad pada na kolena.
Jasno je da nastup mora da se prilagodi drugačijoj sceni i njenoj veličini, ali sam očekivao da će tim prilagođavanjem nastup biti bolji, nažalost - nije. Stvarno ima previše širokih kadrova.
 
I svetlo mi je lošije na evrovizijskom nastupu.

Meni je nejasno kako nisi utegli malo kadrove, pa to su sve jednostavni manevri.

No dobro, Boga pitaj kako je izgledala verzija zbog koje je Teya bila vidno nezadovoljna. Ovo je pristojno, nismo se obrukali, a za sve drugo neka se neko zapita (ako ikada rade takve analize nakon učešća).
 
Mislim da previse paznje obracate na neke nebitne detalje, koji nece imati apsolutno nikakvog uticaja na onog ko po prvi put gleda nastup. Mozda ovo moze da se dotera jos nesto minimalno, ali bitno je da nije izgubljena magija pesme. Nikad necu da zaboravim kako smo se 2016. ovde stresirali da li ce Sanja ubosti onaj visoki ton. A i da ga je ubola (sto i jeste) i da nije prosli bismo isto.
 
Upravo gledam reakcije youtubera na nastup iz polufinala, svi se i dalje jeze na nastup. Opet smo overthinkovali po obicaju.
 
Bukvalno sve zavisi od žirija, što je i bio "plan" otkad smo je odabrali. Ako je napune random kao Estonku ko zna lol
 
Jao ali Duškina reakcija na prolazak.... Grohotan veštičji smeh... Moram ipak da napravim klip, ali nemam vremena.. ah... :(
 
Ja u subotu uvaženim članovima stručnog žirija:

TAPKAJTE LjUDIII TAPKAJTE AKO ŽELITE JOŠ DA PEVA
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top