rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Ne manifestujem nista, svejedno mi je da li ce neki muzicki ekpert iz Estonije ili Azerbejdzana prepoznati kvalitet nase pesme. Ova devojka je meni ukrala srce i to mi je dovoljno.
 
Ja mogu da nas vidim i na 15. i na 19. mestu. Mislim da ce se ove godine glasovi skoncentrisati na nekoliko zemalja a ostalo random.
 
Sve što je do nje ona je uradila kako treba. Svakako lep push u nastavku njene nadam se velike karijere

Neka bude 55 publika i makar 80 žiri i eto je u top 15, to mi je skroman, a realan ishod.
 
Ma divna je, sad šta bude biće, u ovom momentu nije preterano bitno. Šlag na tortu bi bio da je žiri nagradi nekim pristojnim brojem poena, ali i ako se ne desi, nema veze. Bitnije je da na vreme počnu da se koriguju neke stvari za sledeću godinu.
 
Ma divna je, sad šta bude biće, u ovom momentu nije preterano bitno. Šlag na tortu bi bio da je žiri nagradi nekim pristojnim brojem poena, ali i ako se ne desi, nema veze. Bitnije je da na vreme počnu da se koriguju neke stvari za sledeću godinu.
Od korigovanja nema nista, sve dok nam je sveti Patrik na vlasti…srz problema dolazi sa vrha.
 
Stvarno jeste ogroman uspjeh sam ulazak u finale u polufinalu punom brzih, zaraznih i 'otkačenih' pjesama, pogotovo što su bila i 3 kompletna nastupa direktnih finalista među tih 15. Sigurno je dijaspora odigrala bitnu ulogu ali nadam se da nismo prošli kroz iglene uši kao 10. Mada, i da jesmo, koga briga hahaha

U finalu ne očekujem bogznakakve poene od žirija, mislim da će imati preče favorite, ali mislim da bi realno bilo da bude u prvih 15 kod njih.
Publici isto tu negdje i konačni plasman 14 - 20. Slobodno neka me pozitivno iznenade i žiri i publika, neću se žaliti :D
 
Realno, kad je Balkanika prošla, za koju sam čak i ja vječiti optimista na kraju svih nastupa u polufinalu pomislio - nema ništa od prolaska, pripremaj se na dva uzastopna ispadanja :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top