rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
U kojim zemljama, koje učestvuju na ESC je Dženum bio popularan? Čini mi se da je neko pisao da je to bila pesma za poginule ukrajinske vojnike ili sam ja pogrešno shvatila.
Čini mi se da sam u komentarima na You Tube, videla dosta komentara iz Španije.
 
Pa neće RTS-u ništa biti, bilo je na RTS 2 i to je to, samo su debili što nisu posle Irske kada su bile reklame odmah prebacili na RTS 2 a na RTS 1 vrteli reklame ili nešto dok ne dođe brat Si
 
Ja od žirija ne očekujem ništa više od poen, do dva maksimalno i neki zbir od dvadesetak poena ukupno. I nekih 50-ak od publike. Žiri dok namiri svoje tradicionalne mušterije Švedsku i Ukrajinu, počasti Izrael, oduševi se Luksemburgom i udeli bodove favoritima kladionica Švajcarskoj, Holandiji, Italiji... Ostalima šta ostane
 
Nije mi bitno da ima hitova, šta ja imam od toga? Ali zato onaj hajp, bilbordi, CD čak, propraćenost... Sve je to bilo super.
 
Nego hoće za nekih 10-15 godina otići u penziju Uroš, Olja, Duška, Sandra i ekipa da znam kad da očekujem veće promene 😂 ako ništa za 50 će sigurno biti samo da doživim.
 
Ali evo da ne bude da samo mračnim, evo resenja:

PZE kao do sada, ali finale sredinom februara i potpisivanje trogodisnjeg ugovora sa SJB da radi nastupe pobedniku PZE.

The end
+ naći sponzore
+ dozvoliti izvođaču da dovede svoje ljude ako ih ima i ako su stručniji
+ preseliti PzE u veći studio na Mišeluku
+ Duški da sponzor bude Hemofarm Bromazepam
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top