rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Inače ne mogu da se setim kada smo zadnji put imali hajp našeg predstavnika kad prođe u finale, uvek neko smejanje bez neke preterane reakciju.

U stvari sećam se, Balkanika je dobro proslavila. Mladen podigao ruku izgledalo kao da je na balkonu ispred skupštine. Zapravo hajp.
 
pa kad su i oni sami mislili da će pući ko uvečka, za njih je prolaz u finale bio ko svetsko zlato za košarkaše
Mislim da nas je u tom slučaju neko lagao prošle i ove godine da smo sigurni finalisti

Bar nek plaču kao Raiven ili Lea Sirk onomad
 
Inače ne mogu da se setim kada smo zadnji put imali hajp našeg predstavnika kad prođe u finale, uvek neko smejanje bez neke preterane reakciju.

U stvari sećam se, Balkanika je dobro proslavila. Mladen podigao ruku izgledalo kao da je na balkonu ispred skupštine. Zapravo hajp.
Danica se bacila na kolena, podigla ruke i glavu ka nebu, onaj bubnjar i Mladen je dizali 😂
 
Kad sam cuo kako se Duska smejala kad smo prozvani za finale pomislio sam kako je krajnje vreme da se sinhronizuje Diznijeva Uspavana lepotica a nju nek pozovu za ulogu Grdane
 
Ma Duska je potrosena roba...nema vise sta da trazi na ESCu. Samo se plasim da je ne zameni Kristina Radenkovic :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top