Survivor

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,260
Points
118
Survivor.jpg

Survajvor (engl. Survivor) međunarodna je zabavno-takmičarska franšiza proizvedena u mnogim zemljama širom sveta. Sadrži grupu takmičara koji borave na izolovanoj lokaciji, gde moraju sebi da obezbede hranu, vodu, vatru i sklonište. Takmičari se takmiče u izazovima za nagrade i imunitet od eliminacije. Kako takmičenje napreduje, dešavaju se eliminacije sve dok ne ostane samo najbolji koji postaju pobednici i osvajaju nagradu.

U toku su prijave za sedmu sezonu srpske verzije koju emituje TV Nova. Samo najbolji kandidati će dobiti priliku da postanu deo rijalitija koji niže uspehe širom sveta, a strast, entuzijazam, motivacija, želja za novim iskustvima, kao i psihička i fizička spremnost, samo su neke od karakteristika koje će se uzeti u obzir pri odabiru potencijalnih takmičara.
 
Čim završim gledanje svih sezona, sakupiću iz teme "Televizija" sve utiske i favorite i spojiti u jedan post ovde da bude pregledno a voleo bih da mi se i vi pridružite u tome da diskutujemo o sezonama 😍
 
Prelepo što ima dosta fanova ovog formata na forumu.

Nisam počeo još novu sezonu, a iskreno i ne gleda mi se.
 
Nova sezona je pocela dramaticno, bar po reakciju fanova, sacekacu da se vise forumasa oglasi da su pogledali da bi diskutovali.
 
Bio sam u dilemi hoće li biti treće sezone, ali evo baš mi je drago što će opet biti, dajem im drugu šansu nakon one razočaravajuće druge sezone. Nisam toliko kritičan, ali druga sezona im je stvarno bila loša. Prva je opet bila bolja. Ammar Mešić izgleda da će se prijaviti.
 
Pošto će biti rađeno po istoj licenci naš neću gledati. Pogotovo ako dosadni Amar učestvuje, hodajući kompleks.
 
Ne znam puno o njemu, ali mi je mnogo gotivniji lik nego Miloš Biković!
 
Jaoo ja sam mislio na onog Amara iz druge sezone, sada čitam da to nije taj.. I Fitnes bliznakinje su se prijavile kao i Neki jutjuber, to sam video na TT
 
Sad baš htjedoh reći za bliznakinje 🤣🤣🤣

Jaoo ja sam mislio na onog Amara iz druge sezone, sada čitam da to nije taj.. I Fitnes bliznakinje su se prijavile kao i Neki jutjuber, to sam video na TT
Na Amera misliš? 😂😂
 
Ja sam prestao da pratim otkad je ispao Niggor, a to je bilo u prvih nedelju dana prve sezone
 
Ipak cu onda gledati sledecu sezonu haha, i meni su bas zanimljive. Stvarno treba da naprave neku otkacenu ekipu jer je prosla bila uzas
 
Ja sam stao sa gledanjem na 23. sezoni, baš sam se prezasitio i ne planiram da nastavljam skorije. Čekam da mi se vrati želja za gledanjem. Ima do 40 sezone dosta još da se gleda, i aktuelna 45. Ako neko gleda neka kaže utiske, bez spojlera. Postaviću i leksikon ovde ali tek kada završim sezone da ne bih sebi spojlovao nešto nekim pitanjima :D
 
Meni su ove zadnje dve epizode bile odlicne, pun pogodak epizode od 90. minuta, jer nista nije ubrzano. Steta ako tako ne ostane u narednim sezonama jer se strajk zavrsio.
 
Ma ne, krivo si me razumeo, oni sada imaju 90 min epizode jer su proslih par meseci imali writers strike u Hollywood pa je programska shema bila na minimum za ovu jesen i najvise su mogli da upotpune sa ovih rejilitija. E sad se strajk zavrsio i verovatno od proleca ce se programska shema vratiti na normalno.
 
Back
Top