Survivor

Britanski Survivor se posle uuuužasno duge sezone od čak 16 epizoda (lol) konačno završio. Prilično razočaravajući reboot.
 
Cudis me, ja sam procitao da je bila bas dobra nakon ujedinjenja.
 
Imam utisak kao da sam nedeljama gledao dogovaranja ko će koga da nominuje, zezne ili sačuva, jer je to bilo bukvalno jedino što su prikazivali pored igara i plemenskog saveta. To je u doslovno svakom kadru sa ostrva. Pratio sam razne verzije, doduše ne pasionirano kao fanovi, ali ova me je smorila. Bilo je dinamičnije nakon ujedinjenja, ali mi je generalno sezona slaba. I top 3 mi je meh, iako je jedan takmičar zasluženo tu jer je ozbiljna zmijetina.
 
Imam utisak kao da sam nedeljama gledao dogovaranja ko će koga da nominuje, zezne ili sačuva, jer je to bilo bukvalno jedino što su prikazivali pored igara i plemenskog saveta.

Pa to je i poenta xd
 
Kako god, mene je takav edit smorio.

Uostalom, pogledaj, pa komentariši. Možda kada odgledaš sve u cugu, dobiješ drugačiji utisak. Meni je sezona razočaravajuća i osim malo dinamike i obrta pri kraju, ostalo je za zaborav.
 
Zavrsio Survivor 45. Bas sam zadovoljan ovom sezonom i krajem.
 
Ja ću skinuti tu sezonu pa ću je prvu pogledati, pa onda nastaviti od 23. sezone. Koliko ima epizoda 45. sezona? Da li je bolji koncept sa dužim epizodama?
 
Isti broj epizoda kao sve ostale sezone samo sto su 90 minuta (65-70 bez reklama).
 
Video sam da uskoro izgleda počinje, bila je neka zbrka sa kastingom, tako se tračari.
 
Ja ću razmisliti da li ću gledati sezonu 3, ne sviđa mi se po kojoj licenci se radi, ali ako budu zanimljivi takmičari, verovatno ću gledati.
 
Daću im još jednu šansu. Prva sezona je bila dobra, druga jako loša, ova će biti prekretnica. Da im nije bilo Denisa i Davida nula bi im bila gledanost. Nadam se da se neće desiti ona blamaža kao prošle godine kada jedan tim sedmicama nije dobijao hranu jer su gubili hahahaha
 
Prva sezona jeste bila bolja, zbog samih takmičara. Druga je bila kritična, i jedino što je dizalo gledanost jeste bilo rivalstvo među plavima.
 
Ali niko neće biti kao Goran 🥰 Baš dok sam ga gledao tamo razmišljao sam kako bi on bio fin tata hahahah
 
Da li može u PP da mi se javi forumaš koji mi je dao pristup google dokumentu gde su bile sve 44 sezone Survivora? Ne sećam se ko mi je to poslao 😪 Izgleda je sve obrisano, a ja sam pao u depresiju jer sam ovih dana želeo da nastavim tamo gde sam stao (23 sezona) Na torentu se nešto ne snalazim, ili bar nisam dovoljno pokušao tj. na tom sajtu gde Margy skida epizode. Uskoro kreće i 46 sezona, pa uhvatila nostalgija.
 
Back
Top