Survivor

Je li ovo neki All Star? Ne sjećam se da su bile audicije
 
Isti je format valjda. Srbija vs. Hrvatska + svako protiv svakog lol

Prijave su otvorene po završetku prošle sezone, čini mi se odmah u junu.
 
Jesu li objavili imena takmičara? Od toga zavisi da li ću gledati iskreno.
 
Ko su vam bili favoriti u prve 2 sezone?
 
Last edited:
Zar nisu rekle da su konkurisale?
Jesu ali su posle objavile da nisu prošle kasting i da neće odustajati :LOL:

Meni je kod plavih bio dobar onaj klan Denis, Marina i David, a kod crvenih su mi svi bili malo ljigavi osim Anje i Kalua. U prvoj sezoni su zaista najbolji stigli do kraja.
 
Zašto, ali zašto furaju taj novi koncept... Kapiram da je skuplja licenca za oriđiđi format, ali ovo je tako "igre bez granica".

Što ne znači da neću gledati I OVU sezonu. 🙈

Meni je najbizarnije kad voditelj kaže "dobićemo jedinog preživelog. Iz svakog plemena." :ROFLMAO:
 
Kad bi makar oba voditelja istovremeno vodila emisiju a ne posebno za Hrvatsku posebno za Srbiju, bolje da je sve spojeno i ćao
 
Da, to pretvaranje da ovaj drugi voditelj uopšte ne postoji mi je preružno. I oni jadni koji sve snimaju po dva puta. Pa u svakoj zemlji emotivanje u različito vreme i sa različitim sadržajem (kako li su podelili u kojoj se zemlji koja verzija prikazuje, pitam se pitam). Ako ništa drugo, ujediniše twitter zajednicu u hejtu prema produkciji. xD

A od favorita:

1. sezona - Crveni: Nađa; Plavi: Nika (i Nevena)
2. sezona - Crveni: Anja i Bojan; Plavi: David i ona ludača Sanja 😂
 
Nadam se da će Gocu Tržan i Nikolu Rokvića pozvati u onu emisiju nakon ispadanja hahah
 
  • Haha
Reactions: raz
Ponovo Srbija vs Hrvatska? Jezivo.
 
Ko su vam bili favoriti u prve 2 sezone?
Prva sezona:
:rs: Nađa, Stefan, Vlada (ali kasnije sam shvatio da ga ne podržavam baš) Jovi tomi sam voleo samo zbog reakcija i žao mi je što duže nije ostala.
:hr: Tena, Nika i Nevena a kralj šoua definitivno Roko
Druga sezona:
:rs: Anja, kaLu
:hr: Antonia, Nora i Leo
Šou ukrala: Sanja
 
Back
Top