Survivor

Crveno pleme stvarno dotaklo dno u svakom smislu. Nije problem ni što oni Varju nominuju svake sedmice, već što se odvratno ophode prema njoj, i to nema veze sa tim što su gladni i "čangrizavi". Nisi ti škorpija u horoskopu nego si bezobrazna.
 
Vesna zna svoje limite i zato tako ''pametno'' pliva, prilično je namazana. Juče se pravda zbog razgovoru sa Varjom kako ne bi ispalo da je izdala pleme lol. Iskren da budem, od nekoga ko je psiholog u četrdesetim, očekivao sam više (zrelijeg ponašanja). Njena izjava kako će Vojine frustracije nestati izlaskom Varje i Ivane je totalno debilna.
 
Ma znao sam da će da mulja od početka, miriše na opasnog foliranta. Mitar, Vesna i Voja su najveći igrači u crvenom plemenu, Katarina, Uroš su pratilje. Stefan mi je ok, deluje kao dosta neiskvaren. Varja je jaka psihički i biće mi drago ako ostane što duže baš njima u inat.

P.S. Našao sam Američki Survivor link za gledanje napokon, patio sam jer je neko obrisao fajl sa 44 sezone na gugl disku.

https://srstop.link/show/survivor

I ubrzo verovatno nastavljam svoju maniju ako ne već večeras. xD (Stigao do 24 sezone - One world)
 
Katarina mi deluje više da je iskreno frustrirana, a mislim da je Tijana veća zmijurina. Tačno emituje neku odbojnost.
 
Sve sam vam lajkovao, drago mi je što delimo hejt prema crvenima, bolje ni ne zaslužuju. :)

Stefan mi je jedini dostojan pobede.
 
Ispala Varja nažalost :( Bar će dobiti podršku ljudi i prepoznatljivost za posao, a ovo joj je sigurno značilo za borbu što se tiče izgleda. Tri lutkice se podržavaju 😍 Uroš pokazao da je baš ljiga a o ostalima da ne pričam. Sad da vidimo kako će da pobeđuju bez Varje.

IMG_20240406_000304.jpg
 
Meni si sroza IQ svaki put kada uhvatim sebe da slušam Voju. A tek Mitar kako se uprpio na pomisao kako bi publika mogla da doživi čitavu sagu oko Varje, pa krenuo da objašnjava. Kompleksaš + ova nova glupa ko top: ''previše je žena, glasam za Varju'', bolid.
 
Iskreno nije mi toliko žao što je Varja ispala. Realno spasila se, a opet se itekako baš borila iz nedjelje u nedjelju i ostvarila nekakav uspjeh i još dobila promociju.
 
Baš me zanima ko će crvenima biti nove ''slabe karike''. Ognjen mi ne deluje ugroženo, iako je trebalo prvi da leti. Mislim da će opet žene biti ugrožene.
 
Baš me zanima ko će crvenima biti nove ''slabe karike''. Ognjen mi ne deluje ugroženo, iako je trebalo prvi da leti. Mislim da će opet žene biti ugrožene.
Pa sada će vjerovatno ići da izbace Anđelu iako je cura top na poligonu
 
Ma kakve nominacije, kakav je ovo survivor? Bacih oko danas, koliko je ovo smaranje da traje boga oca skoro svaki dan, plemena su plavi i crveni :ROFLMAO: izazovi smece, deluju bas lepo nahranjeno, gde je drama, gde su spletke, rekla sam! Ja ovde vidim uglavnom neke atletske, mlade ljude, ne primecujem da je bitna socijalna igra, sve je nekako usiljeno da bude survivor a nije....

Sto se tice aktuelne - americke sezone ok, mi je za sada, pomalo sporo ide, iako je u pokusaju ubrzanja jos posle kovida. Nov tempo nije puno urusio strukturu ali ipak su mi bolje bile sezone sa dva plemena, nego ovo sto je sada standard postalo tri. Iako je ubrzanje smanjenje cene produkcije, ipak vise vremena znaci da se vise izgrade medjuljudski odnosi od kojih zavisi tok takmicenja, vise se i takmicari otvore i konektuju samim tim sa publikom, a blindside-ovi budu dosta interesnatniji. I samim tim i sezone. Za sada nemam nekog velikog favorita, mada racunam da je jos rano, ne osecaju se dovoljno ranjivo da previse spletkare :p
 
Back
Top