Survivor

Najjače mi je od svega kako se ljudi žale što su srpski kandidati samo iz Beograda i Novog Sada, a kao jednog jedinog takmičara i predstavnika BiH izabrali momka iz ČAPLJINE hahaha, i to koji vjerovatno još ima i hrvatsko državljanstvo, mislim ima smisla ako je u hrvatskom timu al eto
Veći mi je problem to što sa nekom namerom naš kasting odradi sve sa ciljem da dovede najgore ego manijake*, evo već dve sezone u nizu. A ni nova postava, prikazana na blic, ne obećava drugačiji vajb, mada okej, sačekaćemo da dobijemo neki konačan utisak.

* jasno mi je da je to tamo obavezna karakteristika, ali ovi naši prešli igricu.
 
Ako ništa drugo, mislim da ove godine imamo nikad lepši muški deo crvenog tima 😆😏
 
Večeras kreće od 21:30 i emotivaće se:

ponedeljak - četvrtak 21:30 Nova S
petak 22:30 Nova S kod nas, u Hrvatskoj, Crnoj Gori i BIH ne znam, valjda na kanalima Nove. Repriza u 15h.


Ja ću pogledati verovatno na EON-u daću šansu novoj sezoni.
 
Magic Mike će nekoga nokautirati do kraja sezone, u šta želite da se kladimo?

Varja legendica
 
Bože ove preduge igre opet.. Crveni tim mi deluje manje toksično za sada
 
Prva epizoda mi je bila toliko dosadna, da sam bukvalno tražio detalje po kampovima da vidim da li su ovog puta zamenili ostrva lol

I da, totalno nepotrebno ono podbadanje između timova na predstavljanju i prvoj igri. Uroš iz Afrike mi deluje kao da baš nije sasvim svoj.
 
Meni isto prva epizoda smor, zaspao sam pred kraj koliko je bilo zanimljivo. Počeci generalno nisu zanimljivi kad su svi mnogo srećni i motivisani, nego kad postane gusto u igrama i kada ostanu bez hrane, tada padaju maske
 
Na prvu ruku crveni tim izgleda kao jači i psihički spremniji, ali mislim da su ove godine oba plemena jednaka kao u prvoj sezoni. Ja samo čekam da se Mitar počne svađati sa onim djevojkama jer mi takav utisak ostavlja hahahaha.
 
Back
Top