Televizija

Ne pratim toliko takmičenje, ali pogledao sam Djanin nastup od sinoć, najež od glave do pete.
 

Dva najbolja nastupa večeras po meni. Svi su bili dobri ali mi je ovo najviše ostalo upamćeno. Džordži i Zona su seks na sceni 🔥 Valentina mi postaje favorit za pobedu iako znam da pobeđuje precenjena Đana.


Amna i Edi su takođe bili super. Žao mi je što nije bilo Ljupke iz prošle sezone ali izgleda više nije u produkciji. Mahrina me je razočarala, bila je baš loša i vajb na sceni mi je bio isforsiran malo. Takođe 4YOU sam znao da će se raspasti čim su ih spojili a Petar mi se nikada nije uklapao u tu priču, ja mislim da je on u inostranstvu pa ga zato nije bilo.
 
Praznična TV čarolija

SBB

Od 12. decembra do 18. januara, spremite se za ceo mesec slavlja, jer SBB Deda Mraz za sve korisnike i ove godine tradicionalno otključava dodatne kanale* i Video klub, ali i HBO Premium paket, koji možete da aktivirate besplatno putem MojSBB aplikacije.

Uživanje i zabava za sve SBB i Total TV korisnike tokom božićnih praznika uz sjajan filmski, serijski, zabavni i drugi sadržaj na TV-u ili u Video klubu**, mogu da počnu.

Za korisnike Premium paketa *** spremili smo specijalan katalog “Naš poklon”, koji će biti dostupan na EON platformi u Video klubu i koji sadrži popularne filmske i serijske naslove za svakog člana porodice.

Najmlađe čeka posebno iznenađenje – omiljeni EON Kids daljinci! Ukoliko u okviru vaših paketa imate EON Smart Box budite brzi, jer prvih 500 korisnika, koji se prijave putem MojSBB aplikacije od 12. decembra, dobijaju i EON Kids daljinac na poklon. Promotivna ponuda važi do isteka zaliha.

Najbolji novogodišnji TV maraton može da počne. Srećni praznici!

*Lista dostupnih otključanih kanala i Video klub kataloga zavisi od korisnikovog izabranog TV paketa. Dostupnost pojedinih Video klub kataloga putem TV prijemnika zavisi od konkretne video platforme (EON i D3). Aktivacija HBO Premium paketa je dostupna isključivo putem naloga MojSBB. U promociju nisu uključeni Elita i Tidal paketi, kao ni iznajmljivanje pojedinačnih naslova iz Video kluba koji se naplaćuju po važećem cenovniku.
**Total TV korisnici imaju pristup Video klubu preko EON aplikacije
*** Za korisnike EON Premium paketa koji sadrže usluge televizije, interneta i telefonije, odnosno korisnike EON Premium paketa koji sadrže usluge televizije i interneta, kao i za korisnike EON Premium paketa koji sadrže usluge televizije. Takođe za korisnike Gold Extra i Gold Premium paketa sa televizijom, internetom i telefonijom, odnosno Gold Extra i Gold Premium paketa sa televizijom i internetom, kao i Gold Extra i Gold Premium paketa sa televizijom i telefonijom.​


mts

Zabavite se uz filmove i serije na popularnim TV kanalima Filmbox Premium, TV 1000, Epic Drama, otkrijte predivne priče iz prirode na kanlu Viasat Nature ili neverovatne performanse u popularnim trkama na kanalu Fast&Fun. Vaše najmlađe, voljeni junaci iz mašte čekaju na kanalima Nickelodeon i Nicktoons.

Istražite nove TV svetove uz kanale koje smo, u promo periodu od 1. decembra 2023. do 31. januara 2024, otključali za vas.

Za iris TV korisnike spremili smo dodatno iznenađenje u video klubu!

U promo periodu do 31. januara 2024. besplatno možete da uživate u filmovima i serijama paketa Superstar i Filmobx OD , omiljenoj domaćoj muzici i muzici iz regiona paketa Balkan mysic, kao i zabavnom sadržaju za decu Minimax Plus paketa.

Pored toga, spremili smo i specijalni novogodišnji izbor filmova za celu porodicu koje besplatno možete da gledate u video klubu.

U okviru novogodišnje TV promocije otključani su kanali korisnicima iris TV i m:SAT START i PLUS paketa, kao i korisnicima Antena Plus Start paketa. Korisnici dodatnih TV paketa nastavljaju da koriste pakete u okviru mesečne naknade za paket.

Video klub paketi Superstar, Filmox OD, Balkan Myusic i/ili Minimax Plus, dostupni su bez naknade korisnicima koji ove pakete nisu aktivirali do 1. decembra 2023.

HBO na poklon

Ukoliko do sada niste aktivirali HBO ili HBO+ paket, još uvek možete da se uključite u promociju HBO na poklon. Tokom poklon perioda, do 15. januara 2024, možete da uživate u omiljenim filmovima i serijama svetske produkcije, potpuno besplatno, bez obzira da li ste postojeći ili novi iris TV, odnosno m:SAT TV korisnik. Tako, svi iris TV i m:SAT TV korisnici koji još uvek nemaju aktiviran HBO ili HBO + paket, željeni paket mogu da aktiviraju putem menija na TV upravljaču (samo iris TV korisnici), pozivom Kontakt centra na broj 0800 100 100 ili u najbližoj mts poslovnici.​

Ukoliko, po isteku promocije, ne želite da koristite aktivirani paket, potrebno je da do 15. januara 2024. izvršite deaktivaciju paketa pozivom na broj 0800 100 100 ili odlaskom u poslovnicu. Po isteku promocije, od 16. januara 2024, naplaćivaće se puna cena mesečne naknade za odabrane pakete.
 
Samo cu jedno reći - Darko Dimitrov je bog otac!
Od večerašnjih pesama, najviše su mi se dopale dve koje je Dimitrov radio. Stvarno svaka čast ovom čoveku na svemu ikada!


 
Obe pesme su top, pogotovo Aleksina, ta mi je možda i najbolja do sad.

I Đanina mi je skroz okej.
 
Moj top 6 večerašnjih pesama:

1. Aleksa
2. Barbara
.....
3. Zona
4. Đia
.....
5. Đana
6. Sara
 
Odlične su pesme ali sam primetio da su mnogo više uložili u prošlogodišnje spotove.

Moj top 6:
1. Barbara
2. Aleksa
3. Đia
4. Đana
5. Zona
6. Sara

Od Sare sam najviše očekivao ali me nešto nije uradila pesma. Đia me je pozitivno iznenadila, Zona mi je kul ali mi fali nešto u pesmi. Svakako dajem šansu u narednim danima da se zavrti.
Evo i ostalih pesama za forumaše:




Naredne nedelje najviše očekujem od Valentine 🥰
 
Moj top 6:
1. Aleksa
2. Barbara
3. Đana
4. Đia
5. Zona
6. Sara

Aleksa i Barbara odlični, Đana okej, Đia i Zona su meh, a Sari su baš uvalili najslabiju pesmu.

Inače meni Barbarina boja glasa nikako ne prija, previše je piskava, ali ovde mi skroz okej zvuči.

Sledeće nedelje me zanimaju Valentina i Toma ponajviše, mada ne znam ko su im mentori jer nisam pratio previše, osim nastupa na YT koji su me interesovali, meni je tek ovaj deo zanimljiv lol
 
mada ne znam ko su im mentori jer nisam pratio previše, osim nastupa na YT koji su me interesovali, meni je tek ovaj deo zanimljiv lol
Toma je u Reljinom timu a Valentina u Darkovom, iako mi je po fazonu ona mnogo više za Reljin tim ali nije bilo mesta. Od nje najviše očekujem. Kosta će sigurno baladu kao i Lejla, Sanja čuo sam da sprema baladu, Edy i Toma će verovatno imati neke brže pesme.
 
Pa onda se više radujem Valentini s obzirom da se do sad Darko stvarno pobrinuo da njegovi kandidati imaju najbolje pesme xD
 
Imenjače i ti si noćna ptica kao i ja 😂🥱 I prošle godine je Darko napravio najbolje pesme, mada ja volim Amninu takođe (Reljin tim)
 
Imenjače i ti si noćna ptica kao i ja 😂🥱 I prošle godine je Darko napravio najbolje pesme, mada ja volim Amninu takođe (Reljin tim)
Poremetio sam skroz ritam spavanja lol kao spremam kolokvijume xD

Meni je Amnina bila pomalo precenjena, nikad me nije radila toliko. Mahrinina mi je bila ubedljivo najbolja, pa onda Džordži na nekom 2. mestu, te dve sam najviše slušao. Sad mi se možda više sviđaju pesme, makar do sad.
 
Jao i ja "spremam" kolokvijume do kraja meseca imam 5 komada. Meni su pesme bile top prošle godine : Amna, Džordži, Ermina, Mahrina, Natali, 4YOU, Ljupka, Lores, Anastasija, Emel, Stefan.. Pa svi su bili super sem Wajza.
 
E da pored Mahrine i Džordžija znam da su mi i Emel i Anastasija imali top pesme, i Natali, Ermina I Lores su mi bile okej, ostalih se slabo sećam, tj. njihovih pesama.

Šta bi sa 4YOU? Oni su se fazon raspali odmah nakon takmičenja
 
E da pored Mahrine i Džordžija znam da su mi i Emel i Anastasija imali top pesme, i Natali, Ermina I Lores su mi bile okej, ostalih se slabo sećam, tj. njihovih pesama.

Šta bi sa 4YOU? Oni su se fazon raspali odmah nakon takmičenja
Raspali se da, pa to se videlo da neće funkcionisati jer su ih na silu spojili da bi ih bilo 12, i jedna grupica. Petar (JESC) mali je tu oduvek štrčao, videlo se da se ne mirišu. Prvi je on otišao, pa onda ova braća makedonci, oni su sad kao duo, a onaj četvrti izbacuje neke singlove za koje niko ne zna. Sve u svemu mislim da su Amna i Mahrina najviše napravile za godinu dana.
 
Mislim da je Mahrina najbolje prošla do sad, pa Amna. Džordži tu i tamo, mada su meni lično njegove pesme dobre. Slušam Loš Sam Ti Ja, Etida, Marija, Indijanac, ova nova sa Lores mu je dobra.

4YOU mi nikad nisu ni bili interesantni, čak pomalo i krindž, nije šteta što su se raspali.
 
Mislim da je Mahrina najbolje prošla do sad, pa Amna. Džordži tu i tamo, mada su meni lično njegove pesme dobre. Slušam Loš Sam Ti Ja, Etida, Marija, Indijanac, ova nova sa Lores mu je dobra.

4YOU mi nikad nisu ni bili interesantni, čak pomalo i krindž, nije šteta što su se raspali.
Džordžijeve volim pesme baš, a 4YOU, meni je bila super ta njihova pesma prva ali videlo se da ne funkcionišu, onaj nastup na Music weeku je katastrofa.

Ja Aleksinu i Barbarinu pesmu vrtim ceo dan ⚡ Baš su me zavozale.
 
Isto, ne znam koja mi više kida, i jedva čekam da vidim šta je napravio Valentini. I od Barbare i od Alekse sam nekako očekivao balade, ali drago mi je što nisu, mada je Barbarina trebala prvobitno biti balada.
 
Aleksa - Kao da smo pali sa Marsa
Odlično, bomba.

Barbara Popović - Vatrena
Sviđa mi se, ima to nešto. Versovi su mi bolji od refrena.

Đana - Ljubav
Đana igra na rutu Amne, očigledan favorit. Što se tiče pesme OK mi je samo, navikli na ovaj zvuk. Sviđa mi se semplovan deo posle refrena.

Đia - Nervni Slom
Elektro turbofolk, hiljadu puta čuli.

Sara Zinaić - Lollipop
Klasična pesma u tom žanru, ne dira me.

Zona - Opasna bomba
Pa kao drum n bass, ali slabo u svom žanru. Ističe se po tome što generalno naše tržište slabo pokriva taj zvuk.


Sve u svemu Aleksina pesma mi je najbolja, samotnjak među ženama :LOL:

Nisam pratio takmičenje do sada, generalno me ne interesuju coveri drugih pesama. Zašto ove godine "samo" 6 pesama i takmičara kada je prošle bilo 12?
 
Back
Top