Televizija

IDJ Show kida sa gledanošću ove godine, i prošle je ali vidim da je dosta ljudi krenulo da priča o tome.
 
I ja bacio pogled na pesme, meni nista ovde ne zvuci kao hit osim Barbarine pesme, mada mi je njena boja glasa iritantna. Djana zasluzuje mnogo bolju pesmu s obzirom na ovoliki hajp oko nje, Marko Moreno bukvalno izvadio nesto iz fioke i dao joj da otpeva.

Zanima me najvise kakvu pesmu ima Valentina, imala je super nastup prosle nedelje, ako ne i najbolji od svih.
 
U prvoj emisiji mi pesme generalno nisu nešto, nekako nijedna mi ne deluje da će biti hit. Nadam se da će u drugoj emisiji biti bolje, a najviše očekujem od Valentine i Edija.
 




Ne znam da li je do mene ali su mi pesme baš loše večeras, prošla nedelja je bila bolja. Valentinina pesma sklepana preko noći, baš mi se nije uklopila, žao mi je jer sam očekivao mnogo više od nje :( Kosta, Edi, Toma.. Ne znam sve mi je to već viđeno. Jedino Lejlina balada mi je ostavila kud i kamo bolji utisak, najemotivniji deo mi je kada je plakala i kada ju je Nataša komentarisala. Ono što me posebno oduševljava kod šoua je povezanost među takmičarima i međusobna podrška. Mnogo bolja sezona nego prva. Uopšteno mi najlošiju pesmu ima Sanja, kao da su izvukli neki demo iz d*peta.
Ovo bi bio moj TOP 12 za pesme:

1. Aleksa
2. Barbara
3. Đia
4. Lejla
5. Sara
6. Đana
7. Zona
8. Valentina
9. Kosta
10. Edi
11. Toma
12. Sanja

Možda se stanje promeni, za neke pesme mi treba više slušanja. Đia mi se dosta poboljšala i Sara, čak mi je slatka pesma, pogotovo onaj deo na kraju kada peva kroz flah.

Edit: Stole vidim da smo u isto vreme postavili pa da obrišem tvoje dve da ne bude duplo xD
 
Valentina pokidala što se mene tiče, Toma mi je isto super, Lejla okej. Sanja definitivno najslabija, meni iskreno baš loša pesma.

1. Aleksa
2. Barbara
3. Đana
4. Valentina
5. Toma
6. Lejla
7. Edi
8. Zona
9. Đia
10. Sara
11. Kosta
12. Sanja
 
Pesme koje je radio Moreno sve podsecaju jedna na drugu, ne mogu vise da ih razlikujem, totalno dosadno i bezlicno. Meni Toma ima najzanimljiviju pesmu. Valentina takodje hrabar pokusaj, videcemo da li ce se zavrteti pesma, ima tu necega.

E da, i Aleksa je super, prosao mi ispod radara prosle nedelje.
 
Moj top 12 sa komentarima. Sve četiri Dimitrove pesme u top 4, neverovatno koliko čovek ne greši kada je moj ukus u pitanju 😃

1. Aleksa - kakva ljubav na prvo slušanje, a u bottom 2 po pregledima (SKANDAL)
2. Barbara - moć
3. Valentina - jeste možda malo nabacana, ali jako me radi onaj slut drop
4. Lejla - obožavam ovakve pesme, jako emotivno, a kraj je premoćan
5. Edy - bosanski Kendji Girac hahah, svakim novim slušanjem sve bolja
6. Toma - ima dobar vajb, refen mi je odličan
7. Đia - hitična pesma, ali mi nekako malo jeftinjasto zvuči
8. Đana - ništa spec, ali bi top legla da nas predstavlja na JESC-u.
9. Zona - ona mi je jedan od favorita i volim D&B zvuk, ali ovo je slabo u svom žanru
10. Kosta - fina pesma, ali prosečna
11. Sanja Aleks - baš mlako, ali mislim da su joj u poslednjem momentu uvalili ovu pesmu pošto su pre dve nedelje rekli da joj je pesma balada.
12. Sara Zinaić - meni je ovo totalni promašaj, nije zaslužila ovako nebitnu pesmu
 
Nju bih prvu voleo da vidim na ESC-u što se nas tiče, a što se tiče Makedonije definitivno Barbara.
 
Back
Top