Televizija

Mada mi se čini da su se sa Radio Milevom ispucali sa idejama.
 
U 11:15 na RTS 2 ide prenos novogodišnjeg koncerta Bečke filharmonije. Na programu ovogodišnjeg koncerta su dela muzičke dinastije Štraus, kao i kompozicije Helmesbergera, Cirera, Bruknera i Lumbijea.
 
A na RTS 1 u vecernjem terminu bio film o Rasti, gde je pricao svoju tesku zivotnu pricu jer su mu nasli narkotike u stanu. Vratite mi mojih sat i po vremena zivota
 
Kakvi su? Video sam najavu, ali me nije privuklo da pogledam.

Ipak ništa ne može da zameni Prvi kuvar Srbije i Viktorijin meltdown kada je žiriju servirala mantije na tanjiru na kom se zadesila neka dlaka, pa je posle zamerke maltene htela da se bije i bila dsq lol
 
Dali neko gleda rijaliti show The Traitors (bilo koja verzija). Juce sam zavrsio prvu britansku sezonu i nemam skim diskutirati, a strah me da guglam negde jer me strah da se slucajno ne spojlujem za drugu sezonu xd
 
Gleda neko Master - šef kod nas? Meni iskače na Jutjubu nikada nisam gledao..Da li preporučujete da pogledam, kakav je koncept?
 
Gleda neko Master - šef kod nas? Meni iskače na Jutjubu nikada nisam gledao..Da li preporučujete da pogledam, kakav je koncept?
Gledam ja. Pa šta znam, ako voliš te kulinarske izazove biće ti zanimljivo. Imaju svaki put zadatke, uglavnom se dele u timove i onaj tim koji izgubi mora opet da kuva sve dok jedna osoba ne bude eliminisana. Ima malo peckanja i spletki, uglavnom zanimljiva je ekipa.

Jedino su mi sudije kuvari totalno čudni, kao tri robota stanu ispred njih i gledaju ih bez ikakvih gestikulacija i reakcija :LOL:
 
Jel bolje od 🇭🇷 "3,2,1 kuhaj"?

To sam baš voleo..
 
Nisam to pratio ali pretpostavljam da je sve isti koncept.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Olivera u podkastu "Snaga uma" na NovojS - osvojila je tri Vukove diplome tokom školovanja. 😌 Jovana Jeremić na aparatima.

 
Gledam ja. Pa šta znam, ako voliš te kulinarske izazove biće ti zanimljivo. Imaju svaki put zadatke, uglavnom se dele u timove i onaj tim koji izgubi mora opet da kuva sve dok jedna osoba ne bude eliminisana. Ima malo peckanja i spletki, uglavnom zanimljiva je ekipa.

Jedino su mi sudije kuvari totalno čudni, kao tri robota stanu ispred njih i gledaju ih bez ikakvih gestikulacija i reakcija :LOL:
Preporučujem Master Chef US i Australija. US ima zanimljiv koncept, zadatke i pogotovo sudije. Za Australiju samo znam da je sezona jako dugačka i sve je jako realno. Nema mnogo glume dok u US možeš videti da neki glume.
 
Svaki ima neku manu. Odabrani možda i najuočljiviju, četiri trouglića se gotovo ni ne vide na manjoj rezoluciji, npr. kada stoji u zaglavlju sajta. Drugi je po tom pitanju uočljivosti možda najbolji, jer nema tako sitne elemente, a ni pozadinu, ali je vizuelno najružniji.
 
Back
Top