Televizija

Ne, uživo su u Srbobranu, prošlogodišnjem pobedniku.

EDIT: Mada mi se čini da su sjebali malo rekapitulaciju.
 
Pogledaću posle snimke, nije mi bilo zanimljivo ono kad su imali spotove.
 
Pobednik "Ritma Evrope" za 2022. je jedan od gradova debitanata Zrenjanin, čije predstavnice su, predstavljajući Španiju, izvele pesmu "My life is going on" (Cecilia Krul), koja se nalazi na soundtracku popularne serije "La casa de papel."
 
Пошто је Данијела (екс Јанков) Бузуровић прешла на Нову С, можемо очекивати да Нова С покрене своју верзију емисије „Ин магазин“, која се већ емитује на Новој ХР (водитељке Миа Ковачић и Минеа) и Новој БХ (водитељка Адријана Куртишај). Не видим који би други формат за њу склепали осим дневне емисије „Ин магазин“.

Данијелу је на позицији водитељке „Ексклузива“ на Првој заменила повратница Александра (екс Обрадовић) Гудељ, која је направила дужу паузу након рођења трећег детета.
 
Objavljeni snimci sa "Ritma Evrope 2022.", koliko vidim fali Grčka (ne mogu se setiti koji grad ju je predstavljao) sa sve rekapitulacijom koja je išla nakon što je SMS glasanje završeno. U suštini, kontam da je i njeno puštanje bilo čisto forme radi i da bi imali šta da objave sa snimcima, pošto su glavnu rekapitulaciju "zeznuli" jelte. :cool::D:unsure:

https://www.youtube.com/channel/UCRr0nXYq_SxghA3x6eQuMkw/videos

Da ne govorim da kasne sa tabelom, a za BiH izdanje koje je bilo u skorije vreme su objavili skoro pa odmah.
 
Uglavnom mi je sve užas.

Ovo je bilo ok.

A ovo katastrofa apsolutna.
 
А у Републици Српској победила Градишка. Немам појма шта су певали и која земља смо били али ето
 
Veliki svetski TV format "Najveći gubitnik" počeo je sa emitovanjem večeras od 20:30 časova na televiziji Nova S. Gledaoci će svake nedelje, od ponedeljka do četvrtka, imati priliku da prate živote 16 ekstremno gojaznih takmičara, starosti od 21 do 70 godina, a čija težina na prvom merenju iznosi od 100kg do 211,5kg.​

tWj9yE7.jpg


SXtSB4N.jpg
 
Dobro da je Konstrakta dobila Golden MAC i nagradu za internacionalni doprinos, kad je iskuliraše za Alternativnu pop numeru i dadoše nebitnoj osobi.
 
  • Like
Reactions: FFM
Pokušao da gledam, nisam uspeo. Previše sterilno i isforsirano.
 
Aha, ovde pričamo o tome :ROFLMAO:
Kakva katastrofa od programa. Bina, nastupi, crveni (tj. crni) tepih sve top, ali zato kadriranje i organizacija 0 bodova. Baš je bedno izgledalo, skoro kao Sunčane Skale.
 
Zera zvuči jezivo loše uživo. A nisu ni Nući i Vojaž puno bolji. Većina tih novajlija su za YouTube i to im je neki domet, čak se nisu pretrgli ni sa nastupom, odnosno plesom.
 
Vraća se se Najslabija karika, jedan od meni omiljenih tv kvizova kada sam bio mlađi... Ko li će ga voditi?
 
Kad bi bila ista voditeljka kao pre bilo bi super!
Ali voleo bih da vidim i Natašu DNK u toj ulozi.
 
Back
Top