Televizija

Mogli bi Maju Nikolić da uvedu. I ona je sad žrtva partnerskog nasilja. Prijavila nekoga policiji.
 
Koliko je ovaj Lazar umišljen i izopačen... Nesiguran u sebe i svoj opstanak u plemenu, pa toliko potencira i nameće da se glasa za Anu... Žao mi je što ne pratim toliko situacije u plemenu jer ne stižem da pogledam sve, moraću da vraćam epizode od ranije...
 
Koliko je ovaj Lazar umišljen i izopačen... Nesiguran u sebe i svoj opstanak u plemenu, pa toliko potencira i nameće da se glasa za Anu... Žao mi je što ne pratim toliko situacije u plemenu jer ne stižem da pogledam sve, moraću da vraćam epizode od ranije...
Ja sam propustio tri epizode uključujući sa večerašnjom. Meni se niko kao čovek ne izdvaja ali otkud ta netrepeljivost prema Ani? Ja jedino što mogu pohvaliti produkciju ove godine jer više ima dešavanja na ostrvu neko prošle. Igre su mi beskonačno dosadne kao i taj rivalitet između plavih i crvenih. I nervira me fora sa novim takmičarima, kao kul ali što odmah ne ubaciš 15 ljudi i to je to. Kako nova osoba može da bude na istom kao neko ko je tu određeno vreme. Ima više energije u igrama a pritom isto uklapanje u pleme nosi svoje breme. Tako je bilo sa Jovanom prošle godine gde su je izbacili ranije samo zato što je nova došla i ostavili starije takmičare za ujedinjenje ( Branko i Mina) koji po meni u tom momentu nisu zaslužili da ostanu više od nje koja je čini mi se 2 nedelje došla posle njih na Dominikanu.
 
Ani zameraju što se ne otvara previše ostalim članovima plemena, već se drži po strani.. Kao i to što nije ispunila očekivanja drugih što se tiče njenog učinka u igrama.. Meni je OK ovo naknadno ubacivanje, ali opet to mi nije onaj Survivor koji smo gledali ranije i na koji smo navikli... Pa prošle godine je kod plavih Nevena pobedila, a i ona je ubačena kasnije u takmičenje... Ali svakako su novajlije u lošijem položaju što se tiče glasanja...
 
Pa njena je stvar pobogu da li će se nekome otvoriti. Kakva glupost, nisu svi ono ližemo se sa svima. Meni se od crvenih niko ne odvaja a tek od plavih.. ne znam kakvi su novi u našem timu moram da vidim. Nevena jeste došla kasnije ali je devojka kidala na poligonu i to je rezultiralo pobedom. A sećam se da su neki glasali za Gorana jer je Nevena navodno taktizirala što je po meni skroz ok u takmičenju. Dok se uklope, tu treba dosta vremena jer su ugroženi ukoliko se ne dopadnu plemenu a naknadno su došli. I taj survivor plus mi je kul jer prikazuju neke scene koje nisu u epizodama pritom dovode stare takmičare da pričaju o iskustvu. Samo ne znam da li ima podatak negde koja sezona je gledanija? I koliko je bila prošla 😁
 
Zamislite forumski survivor ali u realnom životu. Hahahahaha pa to bi me živo interesovalo kako bi izgledalo. Birajte lokaciju 😁
 
Kada citam kakve sve gluposti rade, drago mi je sto ne gledam ovaj domaci Survivor.

Zamislite forumski survivor ali u realnom životu. Hahahahaha pa to bi me živo interesovalo kako bi izgledalo. Birajte lokaciju 😁
To je jedina verzija Forumskog Survivor-a koji bi igrao :ROFLMAO:
 
Meni je najbitnije kod Survivor-a da imam favorita za koga cu da se vezem i onda obracam paznju samo na njega i navijam, nebitni su mi timovi i podele. Prosle sezone mi se niko nije dopao, i onda mi je bilo meeehhh. Sada mi je favorit Natasa iz crvenog tima, tako da pratim. 🥰
 
Možemo da organizujemo FS u realnom životu. 😁
 
Koliko je ovaj Lazar umišljen i izopačen... Nesiguran u sebe i svoj opstanak u plemenu, pa toliko potencira i nameće da se glasa za Anu... Žao mi je što ne pratim toliko situacije u plemenu jer ne stižem da pogledam sve, moraću da vraćam epizode od ranije...
Meni je Ana bas gotivna, jeste mozda malo povucena i nije dala svoj maksimum ali je super igrac. Postoje bar tri devojke koje su za izbacivanje, kuvane noge sto bi rekli ovde na forumu, a oni nominuju Anu. Sva sreca pobedila je u duelu i objasnila im neke stvari. Lazar nabedjen do bola...
 
Budimo realni, Ana baš i nije ostavila neki jači utisak, ali to uopšte neopravdava ovakvo dirigovano maltretiranje devojke samo zato što je malo zatvorenija/nepristupačnija, ili kako reče onaj prolupali Lazar: ''nije ispunila fizička i psihička očekivanja''. lol Mislim, ok, mi ne znamo kakva je njihova celodnevna dinamika, ali ružno je nekoga tako izdvojiti. Pritom vrlo su selektivni kada koji kriterijum važi, u kom momentu se neko ocenjuje na osnovu igara, a kada se gledaju ''ljudski odnosi''. Ne zaboravimo, pre sedam dana pričalo se da dišu kao tim, sure Jan.

Stvarno ne kapiram kakvom idejom se vodi produkcija kada rade završnu selekciju timova, naročito ovog našeg crvenog, jer bukvalno iz 70% takmičara u obe sezone vrište neke frustracije i kompleksi. Kapiram da je to i show, taktike, kalkulacije i sl. je očekivano, ali likovi su jezivi.
 
Da, neki momci iz crvenog su bas umislili da su bogom dani za Survivor. Mislim da je tu presudna zelja za dokazivanjem, prvo je onaj Marko pravio taktiku i vodio glavnu rec, sada se Lazar ohrabrio kada je poceo da pobedjuje u igrama i soli pamet ostalima. Bojan mi je skroz na mestu, Luka pokazuje timski duh ali isto tako svojim postupcima kvari atmosferu tima.

Plave moram da pratim jos malo, nekako su mi skriveni i odrzavaju dobre odnose. Vidim da ljudi onu Marinu vec uporedjuju sa Milicom Dabovic :LOL:
 
Mislim da plave teško možemo da provalimo, slabo šta iz kampa se prikazuje i to je uglavnom neka Marinina drama da će joj neku oteti varjaču. Vidim da HR verziju redovno kače na yt, ali nisam uspeo da pogledam sve.

Za Bojana se slažem, definitivno deluje kao lik na mestu. Slično mislim i za Anju. Luka (u paketu sa Natašom) mi je sinonim za nesnosno.
 
slabo šta iz kampa se prikazuje i to je uglavnom neka Marinina drama da će joj neku oteti varjaču.
Hahahha genijalno, svadjaju se ko ce da kuva tri namirnice. Ona nova Sanja smor od zene :LOL:
 
Bgm, Sanji se ne bih zamerao :freakalert: Doduše, deluje mi da je dolaskom malo podigla atmosferu.
 
Vrisnuo sam na taj klip+na onaj odjeb koji je Draga dobila od nje :love:
 
Preporuka za vas koji gledate Survivor, da pogledate Australian Survivor iz 2016 (sve epizode su na youtube-u). Lično sam gledao prošlu sezonu našeg, gledam i ovu ali već počinje da bude dosadno, jer Survivor po ovoj turskoj licenci više liči na igre bez granica nego na pravi Survivor (klanovi, taktike, tajni imunitet, razni twistovi…)
 
Preporuka za vas koji gledate Survivor, da pogledate Australian Survivor iz 2016 (sve epizode su na youtube-u). Lično sam gledao prošlu sezonu našeg, gledam i ovu ali već počinje da bude dosadno, jer Survivor po ovoj turskoj licenci više liči na igre bez granica nego na pravi Survivor (klanovi, taktike, tajni imunitet, razni twistovi…)
Ja sam gledao neke Australijske i Američke sezone. Sada vidim da je aktuelna 44. sezona u Americi ali ne mogu nigde naći epizode. Ako neko zna neka šibne bio bih zahvalan 🫶🏻
 
Back
Top