Televizija

Američka i AU izdanja su super, pamtim dosta preokreta i def. preporuka za prethodne sezone...kasnije sam povremeno pratio. Kod naših mi je najsmešnije to što imamo pobednika/cu za svako pleme.

Turci trenutno rade i grčki All Stars (liči na one naše stare sezone) i koriste iste poligone kao mi, čak su i neke igre iste, osim završnice koje su kod njih nešto drugačije. Ranije redovne i VIP sezone FOX/Prva je radila sa našim Vision Team-om i Izraelcima i to je bilo po izvornom formatu.
 
Ja sam gledao neke Australijske i Američke sezone. Sada vidim da je aktuelna 44. sezona u Americi ali ne mogu nigde naći epizode. Ako neko zna neka šibne bio bih zahvalan 🫶🏻
Poslao sam ti u PP. Ako još nekome treba, neka mi se javi, ne bih da postavljam javno da ne skinu slučajno.
(ima svih 44 sezona američkog na linku)
 
Ovo nominovanje Marine večeras mi daje vajb kako bi izgledalo nominovanje Milice Dabović prošle godine, baš nisam očekivao ovo :ROFLMAO:
 
Zao mi je Marine, vidi se da je pogodilo bas. Kako vreme prolazi vidim koliko su ljudi toksicni i manipulativni u oba plemena. Crveno pleme ne mogu vise da smislim. To mi bas kvari utisak, prosla sezona je bila daleko spontanija i odnosi u plemenima su bili puno bolji.
 
Mene zapravo nisu iznenadili glasovi za Marinu, ali nominacija pomalo jeste. Iako ume da me iritira, ipak mi je bilo žao, jer se videlo da je baš šokirana. Bio sam ubeđen da će i Sanja dobiti par glasova. Amer je naročito presmešan sa onim foliranjem pred duel, kao ''šta sad izbacujemo jake igrače?'' lol pa frajeru u tom slučaju se samonominuj, jer si u igrama među slabijima.

Crveno pleme ne mogu vise da smislim.
Isto, bez komentara. Ove sezone je glavni izazov naći nekoga ko je iole normalan. Marko se lupa glavom o stub kad novi lik zaostaje, a on kada izgubi ispada sve je ok i laganica. A posebno dno je Marija sa ''dobro je'' nakon što su Ani ispali čunjevi.
 
Sada su me i plavi razocarali skroz, kakav je ono hejt na Marinu. Devojka uplakana krenula na igre...
Istina je da je nametljiva ali su je bas nominovali na kvarno, to se ne radi tako.
 
Ali skrenuta joj je pažnja na to kako nije jedina koja ume i voli da kuva, oko toga je bila prilično nametljiva. Uostalom njih četvoro je glasalo za nju, manje od pola plemena. Mene sada više nervira Filip koji je glasan samo onda kada osoba koju ogovara nije tu, bilo da je Marina u pitanju, ili Denis...kaži im u lice, frajeru. Amer je preslab u igrama, ali to kao da niko ne konstatuje (ili bar mi u našem editu ne vidimo).

Crveno pleme KOMPLET za posmatranje.

Najdraže od svega mi je to što ih Boki konsantno poprcava, ovo danas za Marijino ''dobro je'' je bio dobar šejd. Dobro ih načepi i na plemenskom.
 
Ali Luka i ostali koji mu i dalje zameraju sto je hteo da ponudi ribu plavom plemenu, i kaze nakon svega da ce to uzimati u obzir za glasanje. Imaju nekad ponasanje kao kod derista, Boki se lepo izvinio, prihvatio gresku i nastavio dalje...
Da vidimo da li ce sad tako da osude Lazara i Mariju sto uzimaju kokos za sebe!
 
Ljudi nisam gledao nedelju dana. Da li je bilo nešto zanimljivo vredno gledanja?
 
Ali Luka i ostali koji mu i dalje zameraju sto je hteo da ponudi ribu plavom plemenu, i kaze nakon svega da ce to uzimati u obzir za glasanje. Imaju nekad ponasanje kao kod derista, Boki se lepo izvinio, prihvatio gresku i nastavio dalje...
Bukvalno ni to nije trebalo, čuj da se izvinjava zbog mišljenja, a naročito ne jer Luka preko toga nEćE pReĆi.

Ljudi nisam gledao nedelju dana. Da li je bilo nešto zanimljivo vredno gledanja?
Imaš plavu verziju dostupnu na yt, tu se se zakuvava, a kod crvenih malo splaslo loženje, Lazar i Marija se utrkuju ko će da ispadne veća budala.
 
Last edited:
Bukvalno ni to nije trebalo, čuj da se izvinjava zbog mišljenja, a naročito ne jer Luka preko toga NeĆe PrEćI.


Imaš plavu verziju dostupnu na yt, tu se se zakuvava, a kod crvenih malo splaslo loženje, Lazar i Marija se utrkuju ko će da ispadne veća budala.
Nadoknadiću svakako. Nažalost ovde sam čitao spojlere i po twitteru vidim da se digla bura. Znači da je postalo zanimljivije
 
Jeste postalo bas zanimljivo ali i razocaravajuce istovremeno, barem meni. Svima redom padaju maske...
 
Jeste postalo bas zanimljivo ali i razocaravajuce istovremeno, barem meni. Svima redom padaju maske...
A čekaj i dalje ima razlika u Hrv i Srpskim epizodama? Rekao bih da ove godine imaju iste kadrove ( ono što mi je u prošloj godini smetalo je to što se snimalo različito) mada ja gledam na eonu.
 
Iskren da budem, ne znam. Ja pratim samo na TV, na YT bas retko osim onih kratkih videa.
 
Kalu u zelji da se dokaze na poligonu svaki put zabrlja nesto :ROFLMAO:, ali se barem trudi
 
Bacio sam pogled na Najslabiju kariku veceras. Ono je stvarno tuzno koliko Kojo nije dobar izbor za tu ulogu. Bas fali nekq voditeljka koja ce verbalno izgaziti takmicare najbrutalnije moguce. Kojo bi vise legao za Milionera da nema Zeljkovica.
 
Irfan Mensur bi bio bolji izbor. Kad se sjetim Ruskog ruleta kojega je on vodio prije sada već 20 godina.
 
Back
Top