Televizija

Zvezde Granda - nikad toliko dobrih kandidata u finalu. Navijam da pobedi Šejla ili Bugarin. (y)
 
20 finalista je stvarno previše xD
Navijam da pobedi Miki, ali mislim da najveće šanse imaju Šejla i Đula
 
Da, nije bila neka fora - u polufinalu kao ne ispada niko... 🤦‍♂️ Jesu dobri ali nije da baš niko tu nije bio za ispadanje. Nešto je Voja pričao da će biti manje poziva sa jednog broja, i ranije je Saša tako nešto ograničavao ili su poruke bile jeftinije.
 
Non - event. Pevačica vidim nikakav X faktor i pobedila je jer Bosanci glasaju kao ludi, ne znam kada je pobedio neko naš poslednji put. Prošle godine neka Makedonka koju su svi zaboravili posle 2 sata. Retko koji pobednik napravi nešto.
 
Pobjedila Šejla Zonić.
Tako mi je drago što je Šejla pobedila, navijao sam za nju tokom ove sezone (kadgod sam pratio takmičenje). :love: Šou sam po sebi prilično slab, ali svake godine je manje-više tako.
 
Trećerazredni show koji postoji zbog Bosanaca i Makedonaca kojima to predstavlja zamenu za ESC.
 
To znaci da samo on gleda svoj dzep, a za ostalo ga maltene nije ni briga.
 
Zašto bi ukinuo kad on jedini i najviše zarađuje od toga🤣

Pritom je najviše glasova pristiglo i nikad bolji pevači u finalu. Za razliku od pre nekoliko kad je ona nakaza bila u žiriju - ima ljudi kojima je i to zabavno da gledaju kako jedna neostvarena i isklompeksirana netalentovana nazovi pevačica ponižava mlade ljude, ali hvala bogu te su u manjini, što se videlo po gledanosti - Saša je izneo podatke da ih je vukla nadole što se gledanosti tiče. Koliko se ove godine gledalo finale i koliko su ljudi pričali o tome.
 
To znaci da samo on gleda svoj dzep, a za ostalo ga maltene nije ni briga.
Pa realno i on, a i svi ostali. U poslednjih 10 godina iz različitih tv formata nismo dobili nijednu zvezdu, sa nekom karijerom i hitovima. Svaka televizija (direktor) gleda da pokupi najviše od reklama, sponzora, tv glasanja, a za karijere učesnika ih baš briga.
 
Zaboravih da napomenem. pre oko pola sata dok sam pratio evropsko za ove vodene igre koje idu preko RTS 2, primetio sam neku skoro identičnu pesmu kao "Voilà" od Barbare Pravi dok je jedna od učesnica igrala/izvodila performans/kako god se to već zove. Tekst mi je delovao dosta drugačije, mada je isto francuski u pitanju, a muzika gotovo da je nepromenjena
 
Gledao sam i ja, mislim da je bila "Voilà", doduše komentatori nisu ništa rekli o kojoj se pesmi radi iako su za nastupe ostalih takmičarki i tu informaciju iznosili. Moguće je da si u pravu, jer se muzika svakako ne čuje jasno. 🤷‍♂️
 
Back
Top