gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2023: Mae Muller - I Wrote A Song

@Petar

Val je bila u Liverpulu, ali nisu hteli da je uvrste u zvanicni klub za zurke, pa je nastupala u drugom klubu...i nakupila se publika, nije bilo karata više, ja sam kasno saznao..krivo mi je bilo, ali drago za moju Val... Ima pravde.. O Val se može snimiti film.. ❤️

Vole te Val tvoji fanovi, ne daju te ni za sta na svetu... 🇸🇲 🤍💙
 
View attachment 8409

Krindžna žlijezda eksplodirala
Nemas ti Marko duse, jos uvek gledas na povrsini, ali imas potencijala, bice s vremenom, ne brinem za tebe... :love:

Valentina+Monetta+2014+1.jpg
 
Mene je Val "izlecila" 2012. godine, ja vam iskreno kazem, onako od srca, bez ikakve foliraze..naucila me da volim ljude, da volim male stvari, da manje cenim materijalno... smejte se, lobanjajte, sta vam volja, ja kazem kako jeste... :)

Valentina+Monetta+2014+3.jpg


I izvinjavam se za off... :eek:
 
Last edited:
Pa realno u zadnjih njihovih xy godina kao krepan auspuh nisu zvučali jedino Džejd u Moskvi i Sem Rajder (iako je on vukao na labavu kočnicu koju proklizava). Većina su bili vokalna kataklizma.

Dobro i Englbert je zvučao solidno pevajući svoju pesmu koja nije stala na njegov album iz 1947.
Bogami, ova legendica je vokalno pojela mnoge svoje prethodnike i naslednike!

 
Bogami, ova legendica je vokalno pojela mnoge svoje prethodnike i naslednike!

Hmmmmm...nije dorasla nazalost bila nekim elementima, pa je zvucalo malo amaterski... steta.. :(
 
Ali obožavam što su me svake godine ispalili dok su imali nf:

 
Bravo Mia, svaki dan se vrti na radiju. Oskrnavljen nastup ali feniks je feniks
 
Back
Top