gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2023: Mae Muller - I Wrote A Song

Ma čuli su samo studijske verzije kad su je birali, nije ni prva ni poslednja koja je studijska pevačica. Setite se one Rumunke Roxen, studijski gladac, a kad je otvorila usta jadac.
Vrlo profi odradjen izbor predstavnika zemlje nastanka pop-a. :ROFLMAO:
 
Ova jadnica toliko ne zna da peva da su joj 90% koreografije izbacili i ona se opet gušila...

 
Jao baš ne zna... 😭 toliko da joj se izopači i boja, kad pokušava da ubode nešto...
 
Ne kapiram kako taj koreograf nije skapirao da ona ne može to da otpeva igrajući ovako sve do ESC.
 
A mukica, bas je kuvana noga, ali meni je nekako preslatka i bas draga kao takva 🥰
I meni je slatka i draga koliko pojma nema. :love: a keči joj pesma, uvek tako neke netalentovane dobiju hit potencijal. Čak sam i na radiju par puta čuo pesmu, znači vrti se i kod nas.
 
Hm.... a birali su oni i Boni i Englberta interno, a oboje su bez vagona
 
Pa realno u zadnjih njihovih xy godina kao krepan auspuh nisu zvučali jedino Džejd u Moskvi i Sem Rajder (iako je on vukao na labavu kočnicu koju proklizava). Većina su bili vokalna kataklizma.

Dobro i Englbert je zvučao solidno pevajući svoju pesmu koja nije stala na njegov album iz 1947.
 
Ja nmg tu eru slanja ispušenih muštikli. Dobro je što su u eri podrumara sa dobrom produkcijom.
 
Ali najjaca je SuRie, ta je sa marsa pala! :love:

A nema zivot van ESC, svake godine u maju je na ESC...u areni, peva na zurkama... :love:
 
UK konačno ulaže neki trud oko pesama na ESC i to je za pohvalu. A to što je pevačica bila nesposobna da navežba jednu pesmu za sve to vreme kako bi zvučala iole pristojno je druga stvar.
Doduše nije jedina koja je upropastila pesmu vokalnom izvedbom ove godine. Čini mi se da od kada su uvedeni nasnimljeni back vokali se pojavilo mnogo više ovih nepevača na ESC. Ili se jednostavno ne trude dovoljno očekujući da će nasnimljeni vokali pokriti nedostatke.
 
A nema zivot van ESC, svake godine u maju je na ESC...u areni, peva na zurkama... :love:
200.gif
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Bože, pa to je definicija declasse. Svašta.
 
  • Love
Reactions: Mrm
Pa na kruzerima se fino zaradi i ova naša Maja Marković peva po kruzerima.
 
Back
Top