gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2023: Mae Muller - I Wrote A Song

Pa kako joj kaže redni broj nastupa takav će biti i plasman.
 
polemisalo se oko toga koji od direktnih finalista je najgori ove godine, mislim da sad imamo jasan odgovor.

Ovo baš treba dobro da se izriba da liči na nešto, sam odnos lajkova i dislajkova na videu nastupa dovoljno govori.
 
I dalje mislim da će Nemačka najgore da prođe od velike petorke + domaćina i da će žiri malo da pogura VB, ali Mej je ubedljivo najslabija. Potpuni vokalni krš 🥶
 
Jao pesma je takav bop, a ona go girl give us nothing😭 Nadam se zbog pesme da moze bar u top 20 uci.
 
Mislim da će biti poslednja.. :(
Pesma je baš super za radio dok se sedi negde, ali za scenu, ne, ne..
 
Ona mi je prilično harizmatična ovako, ali je na sceni stvarno kuvana noga, niti peva kako treba, niti ima u stvari bilo kakve prave koreografije pa bukvalno je i Blanka pojede za doručak. Poslednje mesto vrlo verovatno. Scenografija i grafika su mi super, sve ostalo 0.
 
Obrnuto sve od Noe, koja je u intervjuima vrlo pitoma i možda nekima i dosadna, a na sceni izgrmi sa karizmom, dok je Mae karizmatična i zabavna u intervjuima, a na sceni skroz bezvezna, a već je dosta dugo jasno da će to tako bit, da će njihovi nastupi bit nebo i zemlja
 
Jedina pesma sa ESCa koja mi je završili na listi za trcanje. Nisam verovao kako je masakrira dok je pevala, došlo mi je da plačem. Da je ovo pevala neka druga pevaljka nema šanse da bi ovako loše prošla. Pesma sama za sebe je zaista odlična i najbolja mi je britanska pesma od 2004.
 
Ona jadna je stvarno bila očajna uživo. Šteta, jer je pesma više nego pristojna
 
Back
Top