gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2023: Mae Muller - I Wrote A Song

Slucajno mi izletela ova pesma na YT. Bila mi poznata od ranije preko radija, kad ono Mae Muller je peva!

 
Gospođica je poznata od malena, koliko puta sam u životu samo njen deo pesme otpevao haha

p0f7rwzz.jpg
 
I Wrote A Song (The Glory)

 
Danas sam dosta ovu pesmu slušao, baš je ubola momenat. Šteta što je loša uživo, no možda joj progledaju kroz prste.
 
Mislim da će loše proći zbog vokala, mislim pesma kao pesma jeste prosek, ali uz dobar nastup i vokal bi prošla sigurno mnogo bolje nego što će proći.
 
Kako mi je unapred žao što će pući ko viršla, al upravo slušam pesmu i baš me dobro đipa.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Fotke sa prve probe (Foto: Sarah Louise Bennett, Corinne Cumming / EBU)

KMy7CL2.jpg


BMlnpdb.jpg


fQ0jvP5.jpg


aO56jCW.jpg


N1qUewi.jpg


MlNyi0e.jpg
 
Poput onog stajlinga sa pre party-ja, dobro ne baš u toj meru, ali nikako mi se ne sviđa ovo..
No važnije je kako zvuči, pa ćemo da ocenimo kad budemo čuli i zvuk..
 
Ohohoo, pozitivno iznenadjen 😍
Mada je obleka morala biti bolja, nadam se da ce je menjati. Ali ona mi je inace bas hot, ima neku jaaku energiju.
 
Onako, štrči mi malo ova prenaglašena šminka, ali videćemo. I dalje ne verujem u dobar live nastup.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ni meni baš šminka i obleka ne pašu, ali ostalo mi izgleda fora, još da čujemo kako zvuči
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ne znam, meni baš uz ovu pesmu ne ide ovakva pojava u stilu Mortiše Adams. I dalje mislim da će biti flop.
 
Back
Top