gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2023: Mae Muller - I Wrote A Song

Izveenee, ali popizdit ću više od ovih teorija zavjere, prestao sam čitat na pola, svakako pravo na svoje mišljenje imaš 🙏
Ok, možda jesu zvanično teorije zavere, medjutim svakako ako ne sve, onda je dobar deo toga i tačan, složićeš se da je previše slučajnosti i oko Ukrajine ali i Ujedinjenog Kraljevstva..

Kako to ako već Ukrajina mora biti prva i namestiti, nije bio na drugom mestu recimo neka Makedonija da pokida opet po žiriju i solidno im nameste od publike i onda Skoplju ponude da on bude kao drugplasiran domaćin, nego baaš momak sa tik toka na festivalu koji sponzoriše tik tok i to baš dečko sa običnom pesmom, ali koji dolazi iz moćnog Kraljevstva koji se žalio i prekrdašilo im je nakon prošle godine kada su dobili obe nule, sada im se sažalili i da stvar bude još ludja ne samo da direktor EBU-a se javljao kao iz više zemalja gde navodno ima problema i davao 12 poena uvek iz tih kao zemalja UK-u i Ukrajini, nego i Ukrajina ladno dala 12 poena Ujedinjenom Kraljevstvu, bukvalno se sve poklpama sa ovim što sam i malopre napisao, previše slulajnosti, ipak nismo mi veverice realno...
 
Od big 5 država, mislim da će ovo nažalost najlošije proći 😢
Eventualno može bit bolje od Njemačke, a i to je veliko možda
 
Nema šanse da će proći gore od Španije i Nemačke. Na tvtu će vrv biti i ispred Francuske.
 
Harizmaticna je i slatka devojka, dacu joj priliku u maju da me razuveri. Ovo se ne zna koji joj je gori nastup do sada bio...
 
Harizmaticna je i slatka devojka, dacu joj priliku u maju da me razuveri. Ovo se ne zna koji joj je gori nastup do sada bio...
Gde se moze uzivo gledati ovaj koncert u Londonu, ili i to kao i Amsterdam nigde nema live?
 
Pa izgleda da nema nigde...
Bas glupo poslednja žurka i to popularna a još uvek nešto ni klipove niko nije kačio niti snimao, takodje i Amsterdam i Poljska nije bila ceo snimak niti livestreal, dok recimo Israel i Spanija postoji ceo snimak, Spaniju su jedini i snimali uzivo bio je uzivo secam se cak i za Barselonu. Sto Luka nije juce bio, vidim ono sto mi je jako cudno da svi skoro ucesnici od juce nastupaju i veceras, zanima me koji je to pametan mozak napravio dve poslednje zurke i to najpopularnije zurke da obe stave dan za danom istog vikenda, bolje narednog vikenda recimo da je bio London, to je logicnije..
 
Meni se pesma sviđa, vidim da devojka skoro pa i da ne ume da je izvede uživo što mi je baš žao i to me podseća malo na Dad's Rich od prošle godine. Možda je izvuče to što nastupa poslednja, mada to nije pomoglo ni Adrenalini. :LOL:
 
Meni se pesma sviđa, vidim da devojka skoro pa i da ne ume da je izvede uživo što mi je baš žao i to me podseća malo na Dad's Rich od prošle godine. Možda je izvuče to što nastupa poslednja, mada to nije pomoglo ni Adrenalini. :LOL:
Problem kod UK ove godine je što mi se ne svidja ni pesma, ni glas ni devojka, čak mi je iritantna nekako baš, uživo loše zvuči.
Mada to nije ništa čudno, meni su Englezi uvek iritantni baš i uvek mi imaju prosek pesmu, što je poražavajuće s obzirom da svi znamo da su na svetskoj sceni uz Amere oni tate u muzici kako u ovom tako posebno u 20. veku, kada bi se malo samo potrudili uvek bi bili medju top 3 zemlje u finalu, ali se oni baš slabo trude...
 
Meni se pesma sviđa, vidim da devojka skoro pa i da ne ume da je izvede uživo što mi je baš žao i to me podseća malo na Dad's Rich od prošle godine. Možda je izvuče to što nastupa poslednja, mada to nije pomoglo ni Adrenalini. :LOL:
Who the hell is Dad's Rich?
 
Ma sprdam se na onu incestuoznu iz Irske od prošle godine. :ROFLMAO:
Joooj jees ono bio horor iz Irske prošle godine Bože sačuvaj i sakloni..
Troje nas gledalo to polufinalno veče i sećam se samo prevrtali očima i rekli: "Auu čoveče koje teško njesra"..
Jedina šteta što je cura makar simpa bila isto kao i ova sa Malte, simpa cura a pesma bućkuriš..
 
Back
Top