gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2023: Mae Muller - I Wrote A Song

Pesma mi se dopada (i meni je bolja od prošlogodišnje), a ona je jako simpatična i harizmatična.

Doduše, mogla bi da kontaktira Sanju Vučić i pita je za savet koje vežbe da forsira do finala kako bi pevanje moglo da prati đipanje na sceni, mislim da se tu malo kvari utisak, jer nismo videli nijedan drugi nastup osim ovih prepartyja, pa mi je to glavni utisak. BBC će je lepo upakovati, a nadam se da će zvučati bolje u maju.
 
Ne znam kako i zasto. nekako su dopustili da pesma ode u horror sa nastupom. Izvodjenje, harizma i odeca nisu nesto sto ide uz ovu pesmu. Treba to na mnogo bolji nivo ali dajem sansu da se u maju sastavi i iznenadi
 
Ne znam kako i zasto. nekako su dopustili da pesma ode u horror sa nastupom. Izvodjenje, harizma i odeca nisu nesto sto ide uz ovu pesmu. Treba to na mnogo bolji nivo ali dajem sansu da se u maju sastavi i iznenadi
Kontam da joj BbC daje odresene ruke za ove prepartije (toliko o njihovoj merodavnosti) da iztulumari i proveseli, a kad je sad pritegnu do maja ima to da bude bonboncic
 
Ja je vidim na desnoj strani tabele u finalu. Živi bili pa videli. Očajno je ovo uživo 🥹 srry
 
Meni je ova pesma jedna od onih koju volim, rado slušam, u top 10 mi je, ali se ne bih nimalo potresao da završi poslednja sa 0 bodova lol
 
Zasad i meni mirise vise na flop nego top. Secam se da sam prosle godine bio u manjini jer sam mislio da ce Sem visoko, sad je obrnuto 😂
 
Akustična verzija

 
Ovde zvuci odlicno, zaista treba da joj bude fokus na vokalu a ne na plesanju.
 
Zasad i meni mirise vise na flop nego top. Secam se da sam prosle godine bio u manjini jer sam mislio da ce Sem visoko, sad je obrnuto 😂
Znamo svi i zbog čega je on bio tako visoko prošle godine.
 
Zbog čega?
Tiktok je jedan od sponzora Pesme Evrovzije, UK je izrazio veliku želju da organizuje ovo takmičenje konačno i bili su medju kandidatima da budu domaćin ukoliko pobedi Ukrajina i ne bude mogla da organizuje, ponudilo bi se drugoplasiranom da bude domaćin.
Takodje dobili su Britanci ove nule godinu dana ranije i žalili su se ponovo kao 2009. godine kako su potcenjeni i bili su razočarani da toliko loše prolaze, a eto baš naredne godine sa prosečnom pesmom skoro 300 poena dobiju od žirija i osvoje prvo mesto i to baš u godini kada se znalo da mora pobediti Ukrajina, još da ne bude EBU providan im stavi "samo" 183 poena publike i to šatro im svi dali poene nigde skoro nula poena a svaka zemlja ima dala mahom po 3-4 poena hehe i nakupilo se, dok žiri im samo rokao dvanaestice i to uglavnom dvanasest poena dobili od zemalja koje nisu mogle da se obrate zbog tehničkih problema, nego se direktor EBU-a obracao i gle čuda samo je davao dvanaestice odnosno kao čitao i uvek ili Ukrajina, ili UK dobiju 12 poena i od Rumunije i Azerbejdzana itd..

Previše slučajnosti složićete se , plus i na kladionici su se kotirali baš jako dobro UK...
 
Back
Top