gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2023: Mae Muller - I Wrote A Song

Može i ova... Malo su zlobni :D


giphy.gif
 
Live u Varsavi. Opet lose zvuci a nije bolesna. Jos gori outfit. Ako ovako bude na ESC, garantovan flop.
 
Jos jedna pesma koja mi se dopada, a pevanje nikako ne ide. Interesuje me, inace, kada biraju interno, je li oni iskljucivo slusaju audio snimak ili ih cuju i uzivo? Ne verujem da je pred njima pevala kao slavuj, a sada kao ...
A opet, na momente je pokazala da ipak moze da otpeva ok, ali morace dobro da izvezba.
I ovo malo pesama sto mi se dopada ove godine, pokvare sa uzivo izvodjenjem. Nazalos.
 
Užas, i bilo je očekivano da će nekog anonimusa izvući iz naftalina, ali su mogli makar nekoga ko zna da peva. Ako ništa, Sam Ryder stvarno ima glaščinu.
 
Pa nije ova anonimus, ima milionske brojeve preslušavanja na Spotify
 
Mae u Madridu

 
Čini se da se popravila malo, ovo mi ne zvuči toliko tragično.
 
Jeste bolje za nijansu, ali i dalje bledo. Nastupa 26, verujem da će tu i ostati, ovo je veliko posrnuće u odnosu na prošlu godinu. Kada su James Newman i Michael Rice završili poslednji sa kud i kamo boljim pesmama, zaista ne vidim šansu da ovo bude makar i mesto više.
 
Te pjesme ne znam ni kako zvuče. Ovo je najbolja UK pjesma u zadnjih puno godina, nije normalno kako vozi. Da, čak mi je bolja i od Sam Rydera.

Nadam se da će publika u areni divljati kad bude nastupala, i da će proći što bolje može.
 
Ja iskreno mislim da će biti između 13. i 18. mjesta, moderna je, zabavna, osim ako ne bude baš vokalni horor, onda poslednjih 5
 
U godini kad su host, posle Sam Ridera, mogli su da izaberu bombu i nastave sa velikim come backom na ESCu. Ikam utisak kao da su poslusali sound track a ne i poslusali je uzivo. Kao da Engleze ne zanima Pesma za Evroviziju, tako traljavo to rade a imaju mega top muzicku produkciju u zemlji.
 
Da, verujem da bi redni broj nastupa (uz barem pristojan vokal) mogao da izvuče malo stvari, barem kod publike, sad žiri je nepredvidiv.
 
Super je pesma, ali sve zavisi od nastupa. Nadam se da nece otici u mess, ali mi nekako vuce da hoce 🥲
 
Te pjesme ne znam ni kako zvuče. Ovo je najbolja UK pjesma u zadnjih puno godina, nije normalno kako vozi. Da, čak mi je bolja i od Sam Rydera.

Nadam se da će publika u areni divljati kad bude nastupala, i da će proći što bolje može.
Ovo bih lajkovao sto puta koliko se slažem, od A do Š
 
Back
Top