gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2023: Mae Muller - I Wrote A Song

Videćemo kako će izneti to. Sama pesma ulazi odmah u glavi, ne sećam se da sam nekad bio ovoliko navučen na neku ESC pesmu još od Sofi Marinove.
Pesma super mada Britanci obicno prodju losije nego sto zasluzuju. Jedino prosle godine precenjeni lol

Meni su njihove pesme iz 2014e i 2016e super bile.
 
Ovo je solidna pesma za popuniti neki album. Ili u prevodu, klasičan UK. Nikada mi neće biti jasno drugo mesto za onu glupost od prošle godine
 
Ovo je solidna pesma za popuniti neki album. Ili u prevodu, klasičan UK. Nikada mi neće biti jasno drugo mesto za onu glupost od prošle godine
Da bi drugoplasirani bio domacin ESC 2023.godine,pošto je svakome bilo jasno da Ukrajina to neće biti u mogućnosti,jer im je zemlja razorena.
 
Ja 'ladno imam neku pesmu ove likuše na plejlisti i nisam ni provalio da je to ona do sad jer mi je sad naišla random. Šta ti je konzumacija muzike kao brze hrane.

 
Bukvalno si postao "pasivni recipijent perforacije karaktera"
 
Minipop

sJ3iNUz.jpg
 
Meni ugodno iznenađenje UK a s obzirom da lanjski njihovu ne volim baš,ne znam šta da očekujem osim opet dna tablice.
 
Joj baš je mess ali sestro slatka nađi stilistu. Slatka joj je energija 🙈
 
Bolesna je Mae, nije se pojavila ni na crvenom tepihu u Barsi, kažu da je htela da otkaže put i učešće, ali ipak je došla...
 
Bolesna je Mae, nije se pojavila ni na crvenom tepihu u Barsi, kažu da je htela da otkaže put i učešće, ali ipak je došla...
Znam da je bolesna ali su tako fanovi tražili izgovore za Katrinu Dusku iz Grčke 2019. Posle svakog nastupa je bio novi izgovor zašto je vokalno podbacila i uvek je bila bolesna ili je postojao neki problem sa tonom i ubeđivali su nas da je ona jedan od najboljih vokala te godine. Ispostavilo se da devojka prosto ne peva dobro i nastup je bio prilično loš na samoj Evroviziji.
 
Znam da je bolesna ali su tako fanovi tražili izgovore za Katrinu Dusku iz Grčke 2019. Posle svakog nastupa je bio novi izgovor zašto je vokalno podbacila i uvek je bila bolesna ili je postojao neki problem sa tonom i ubeđivali su nas da je ona jedan od najboljih vokala te godine. Ispostavilo se da devojka prosto ne peva dobro i nastup je bio prilično loš na samoj Evroviziji.
Ne znam, videćemo meni ni sama pesma 🇬🇧 2023 nije nešto woow...
A 🇬🇷 2019, je bila ok, barem uživo iz Arene, za finale pričam.. 🤔
 
Back
Top