VELIKI BRAT - Greši sa mnom

Ja nikad nista nisam igrala pa se prijavila, al nisam znala da ce ovoliko dugo trajati prijave, tako da ne znam hocu li imati vremena da igram preko leta, čitave dane ću biti zauzeta.
 
Meni ovo skroz neinspirativna igra, druge potencijalne igre su mi delovale zanimljivije, tako da preskačem i ovo
zorica-markovic.gif
 
Ja sam se prijavio za učešće ali bilo bi lepo sa se objasni koncept i otprilike kako će to izgledati sve. S obzirom da sam ređe na forumu nadam se da neće morati svakog dana da se igra ovde, da ću moći da ispratim. I šta je sa onim kvizom? I to je najavljeno.
 
1. Head of Household (HoH) tj. Glava kuće je glavna osoba te nedelje. Ona nominuje 2 osobe za izbacivanje. Na početku svakog ciklusa će biti igra za HoH. Ta osoba ne glasa za nominovane, osim u slučaju nerešenog rezulatata. Niko ne može biti HoH 2x za redom.

2. Power of Veto (PoV) ili ti moć Veta je nešto kao Imunitet, osoba koja osvoji to, može ali i ne mora da skine nekoga sa liste nominovanih, naravno i sebe ako je kojim slučajem nominovana.

*ukoliko neko bude skinut sa liste nominovanih, HoH je dužan da doda novo ime kao zamenu, ne može osobu koja je spašena ili onu koja je osvojila Veto.

3.Eviction tj. Iseljenje se dešava nakon igre za Veto, svi stanari osim HoH-a glasaju za 2 nominovane osobe, osoba koja dobije više glasova treba da napusti kuću. Znači glasa se za izbacivanje nekoga.

4.Finale - Nakon jedanaest ciklusa i jedanest izbačenih osoba , izbačene osobe glasaju . Nakon čega ćemo imati pobednika.

Primer :

Osoba A je HoH. On sastavlja listu nominovanih:

1. Osoba B
2. Osoba C

Osoba B na primer, osvaja Veto i spašava se, nakon čega HoH menja listu:

1. Osoba C
2. Osoba D

Počinje Eviction

Ukućani glasaju za Osobu C i ona ispada.
Koncept

Kviz 5/16

VB 12/13
 
Ma nek počne kolko ih ima i da gledamo šou. Nismo mi kamile u pustinji.
 
Ma manite vi nas, dosta smo se mi vucarali po rijaliti programima. A i mi smo prethodni pobednik VB, pošto je bio jedan serijal na starom forumu verovatno je 2012. godina.
 
Uu to već bilo ovde 😯
Nema veze, ideš po svoju duplu krunu! Ajde 😂
(samo da bi što pre počelo!)
 
Nemamo te ambicije, mi smo baba Cher radimo sada samo šta hoćemo. Vi mladi se dokazujte.

Promen'te nadimak iz Dežurni u Užurbani, stalno negde žurimo s vama. 😂
 
Pa VB nikada nece ni krenuti 🙄 nema zainteresovanih, a bojim se i kada krene da ce biti odustajanja jer ljudi nece moci da se posvete 🤭
 
Pa VB nikada nece ni krenuti 🙄 nema zainteresovanih, a bojim se i kada krene da ce biti odustajanja jer ljudi nece moci da se posvete 🤭
Fali samo 1 osoba valjda 🥺
Neka se još neko prijavi konačnooo

Aj otkazujte VB i puštajte TGZP ljudi hoće zabavni šou ne intrige!
A mogu biti i uporedo oba

Edit: a možda ipak i ne, i prošla me je volja jer predugo čekamo, a i sam voditelj deluje krajnje nezainteresovano, ne znam, kad bude neka bude...
 
Ma pevaj sestro, niko ovde ne ume da peva al je lepo kad se ispucaš na sav glas, još ako nasmeješ druge eto ti simpatija publike. 😂
bih ali ako bi se obrisalo posle završetka ili bilo na nekoj privatnijoj platformi 😂😂
 
Back
Top