Zvezde Forum Song Contest-a

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,261
Points
118
ZvezdeFSC.jpg

U ovoj temi ćemo se podsećati na hitove koje smo slali na Forum Song Contest, ali i osvrnuti se na karijere muzičara koji su prodefilovali ovim forumskim kutkom. Dobrodošli u dolinu Evropesme, mestu gde se spajaju note i emocije, strast i ljubav prema muzici!
Pobednici Forum Song Contesta zaključno sa 250. izdanjem

 
Last edited by a moderator:
Ja sam danas postovao ono o Azuženi :D, ali čim se setim još nečega pišem.
 
Izgubio se u vremenu i prostoru. Ups. 😂
 
Meni je ovo najbolji i najznakovitiji spot kojeg sam vidio u zadnje vrijeme, a bio je na nekom od proslih fsc-ova

 
Koje FSC izvođače ste otkrili na FSC-u i nastavili da pratite njihove karijere?

Meni odmah na pamet padnu GJan (slao Mislim ono) i Au/Ra (slao Stole). Postao sam veliki fan obeju pevačica, a naročito Au/Re.


 
Throwback na jednu prelepu pesmu koju jos uvek cesto poslusam

 
Isto. Jedna od mojih najslušanijih FSC pesama. Hvala DeMarcusu. :D
 
Na gornje pitanje, prvi izvođač koji mi pada na pamet je Seafret. Mrzi me da gledam spisak sad, ali ako se ne varam slala ih je sparkle, ne sjećam se sa sigurnošću toga, ali se sjećam što je u meni izazvala ta pjesma odmah s prvim slušanjem. Nevjerojatno da ni u finale nisu prošli, strašno:


I koliko god da su im i druge pjesme odlične, ovoj se uvijek najčešće vratim, vjerojatno jer sam je prvu čuo. Savršenstvo <3
 

I ova pjesma me osvojila. Inace nije nimalo moj đir, al iz nekog razloga me osvojila. Isto je bila nedavno, cini mi se na Petrovom fscu
 
Kako volim ovu pesmu :love: Poseban osećaj kada je slušam u ovom periodu, još samo da ima snega i kod nas :( Slao sam je na 179. FSC-u i čini mi se da je organizator bio Stole. Završila je na 3. mestu..

 
A na 129. FSC-u je ispala ova divna pesma:
 
Za prvu sam ja bio organizator, mk tema, a drugu sam ja slao😁
 
Još jedan sjajan izvođač na mojoj listi je VÉRITÉ, slao Mitrandir u prošlom životu i završio 18. u finalu sa Strange Enough.


Imam dosta njenih pesama koje volim, ali najčešće slušam ove dve:

 
Nije da se hvalim, ali moje prvo zlato na FSC-u, svojevremeni hit, danas skoro pa zaboravljena


 
Back
Top