Zvezde Forum Song Contest-a

Kao kad smo 2018. svi imali avatare sa Majom Nikolić. :alien: Mislim da je Stole imao pokretni gif kako igra sa onim psiho osmehom i nožem u ruci a Bebi Dol pokušava da je obuzda.
 
Seeeecam se toga, ja sam u potpisu drzao Snezanu Djurisic 🤣
A secam se i toga sa Majinim psiho plesom, obozavam 🤩
Lepa su to vremena bila, da sam znao da ce forum uginuti i ja bih svasta nesto skrinsotovao.
 
Nisam imao pojma da sam ja Putinkin kum. :D
 
@Boxy, svaka ti čast na ovim recap-ovima, baš je lepo podsetiti se pobedničkih pesama kojih je 90 posto fenomenalno. Tu je i mojih "9 veličanstvenih", ali ladno sam poslednji put pobedio na 165. FSC-u, ko bi rekao.
 
Mnogo mi se sviđa ovo! Pogotovo recap pobednika, jaoo pa blistao sam krajem prvog početkom drugog dela! Volim svoje pobednike jer to su realni izvođači koje redovno slušam, nije neka šnj pesma radi reda donela pobedu to mi je bitno. Baš sam bio hipster pre 10 godina xD
 
Pet pobeda imam, kao neki Luksemburg se osećam.
 
Ma nisi, Luksemburga nema već 30 godina, ti si mi nešto tipa Holandije. :cool:
 
Zanimljivo da je nick-cg pobedio sa Lejdi Gagom, pa se posle nekoliko meseci pojavljuje novi takmičar, takođe iz CG, koji se zvao lilmonster. Kako su se tada zvali fanovi Lejdi Gage. Ovo govori u prilog mojoj teoriji da su nick-cg, marco8 i lilmonster bili jedna osoba. Odakle Crnoj Gori toliko fanova ESC-a, a tek Lejdi Gage?!
 
Bukvalno volontiram za drugi deo, ako mogu dvoje odjednom u reakciji!
 
Ma ne znam da li može to, ovo koristimo na poslu da se snimamo. :D
 
Taman smo mislili da se nasilno zaposlimo u redakciju Petristana!:ROFLMAO:
 
Peter, the honest FSC vocal coach! 🤩😍
Hope, he speaks cockney.. 🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
 
Back
Top