Zvezde Forum Song Contest-a

Joj... Doživeo sam da neko snimi na reaction video na neki moj video rad. Ovo je tako emotivno :cry: Da sam znao, potrudio bih se malo više da ove rekapitulacije ne budu tako "basic" sa najobličnijim prelazima i lower thirdovima, ali dobro... Bio mi je i izazov da ih napravim za što kraće vreme... Materijal se naravno prikupljao neko duže vreme (skidanje YT videa uz pomoć jednog ruskog programa :D), ali je sama izrada trajala intenzivno negde 8 ili 9 dana. I naravno samo po 10 sekundi za svaku pesmu (10 sekundi se čini pramalo ali svako ko dobija nervni slom od onih oglasa na YT zna koliko je i 5 sekudni j*beno predugo). Imao sam negde utisak da je svaki treći pobednik bio Leo ili Djole, nekako i Hurts su isto tako dosta puta bili pobednici Toše Proeski; ah Lady Gaga - Lys Asia FSC-a. Čini mi se da je u početku mnogo više među pobednicima bilo zicera (hitova što tada aktuelnih što od raniije ili klasika); jedini narodnjak je čini mi se Indira sa Zmajem (iako Indiru nešto ne slušam) jeste ta pesma ultimativni hit.
Inače @Petar svaka čast za Valentinu Giovagnini - :( i dalje osećam neizmernu tugu što je tako mlado otišla - samo dva albuma (album Creatura Nuda iz 2002 sam pre par godina kupio preko interneta). Mogao bih sad i druge da pohvaljujem ali to bi trajalo i trajalo...

Sviđa mi se tema - stalno otkrivam neke odlične pesme sa FSC-a, recimo:


Etica - 92. FSC - 2. mesto - preeeeeeeeeeeedivno!
 
Da, jako je žalosno što je Valentina poginula, danas bi sigurno bila velika zvezda jer ima nesvakidašnju boju glasa. :(

Probaću da snimim još danas, malo sam bolestan, ali to je ionako za našu internu upotrebu. :D
 
Bukvalno me Petar inspirisao sada da kada izadju sve ESC pesme kad budem preslusao da uradim reakciju 😁 naravno interno za forum, ne javno
 
Da li su snimljene reakcije budućnost komentarisanja FSC pesama???
 
Pokrenuo si revoluciju! Prvi sam sledbenik!
 
Obožavam pitanje jel živa Cher!!!! Vrisak!!! Đipa mumija, isto izgleda poslednjih 40 godina.
 
Petar bi jako dobro čitao glasove na ESC.. 😄🙃
 
Tu i nije neka konkurencija ako ćemo realno, tako da bih se snašao. :D
 
Petre, posteno kad kazes da bolje da cutis nego da kazes nesto pogrdno, kada naidju pesme iz proslog veka.(y)
Iznenadilo me je kada si rekao da ti Imany - Don't be so shy nije poznata.
 
Mislim da sam se kod Imani zbunio jer mi je delovala jako poznato. 🤣 Lapsus.
 
Ja ne stignem ni da vidim koja je pesma več pređe na drugu.
 
Pa dobro, kratki su klipovi. Meni sasvim dovoljno, Pera mi uglavnom voli sve pobednike. :cool:
 
Nisam imao pojma da sam ja Putinkin kum. :D

Izgleda da eto jesi, mada ni ja nisam sigurna, pošto se sećam da se i Scooby u to vreme zabavljao davanjem moderatorima nadimke po diktatorima. Ali, ajde verovaćemo Marku. :D
 
Izgleda sa pesmama sa 5. Grand festivala i dalje ima nekih problema, pa se sporadično pojavljuju i nestaju..Evo sad vidim da je Konačna odluka opet na Spotify..:unsure:

 
Back
Top