it Italija 2024: Angelina Mango - La noia

Meni se sviđa ova estetika iako je previše svega i malo boli glava, ali mislim i dalje da je za nju bolje bilo da je išla na neki minimalizam. Kao što je neko nekad spomenuo Lenu.
 
Ma kako moze da ide na minimalizam kad je pesma etno bop sa elementima juznjackog ritma kao npr. Tarantella?

 
Nova obleka Italijana na drugoj probi

Foto: Alma Bengtsson / EBU

5eJpV7G.jpeg


iglsESE.jpeg
 
Naravno da im je RAI uvalio gori kostim čim su videli da su ljudi krenuli opet da hajpuju Italiju 💀
 
I ovaj kostim mi se sviđa, no prvi je bio zanimljiviji...ova zadnja slika izgleda super
 
Meni je i ovaj interesantan, iako mi je prva kombinacija išla bolje uz pozadinu i boje nastupa.
 
Naravno da im je RAI uvalio gori kostim čim su videli da su ljudi krenuli opet da hajpuju Italiju 💀
Nema veze Rai sa izborom, stylist joj je Nick Cerioni koji radi i za Maneskin a i njih je tada i sada Angelinu oblacio Etro. Ali imas pravo kostim prve veceri mi se vise dopada.
 
Prvi kostim mi je bolji, ali je u nekim momentima uspevao da se stopi sa LED ekranima. Poznavajući Italijane, ko zna još koliko kostima su spremili. Mahmud & Blanko i Marko Mengoni su imali nove kostime za svaku probu, generalku, žiri show, polufinalni i finalni nastup.
 
Sviđa mi se i ovo.
Van konteksta scene ovaj možda i više, no za scenu i za ovaj nastup, prvi mi deluje efektnije.

Svakako ne mislim da će izbor između ove, za sada, dve opcije kostima značajno uticati na ukupan utisak.
 
Slab isečak. Ne osećam magiju koju sam osećao na onim Sanremo nastupima.
 
Back
Top