ee Estonija 2022: Stefan - Hope

U svom životu nisam glasao ni zajednu pribaltičku dtžavicu,baš kao što ni oni ne glasaju za nas tj Balkan.
Vrlo uredno imaju od mene NULU ,ma šta da pošlaju i na Metovom sajtu od mene uvek idu NULE za njih kao grad Varadin.

#štakorčići
 
Ksenofobija.
thumbup2.gif
 
[FOTO] [VIDEO] Šok: Estonski predstavnik na Evroviziji na vrlo perfidan način opleo po Rusiji i veličao NATO! Istina će vas ZGROZITI, a evo i dokaza:
Radi se o tome da zanemariš pesmu ..nego da je postaviš u geopolitčku ravan jedne odane male podguzne muvice (Estonije) koja je bezgranično zahvalna svom gospodaru (SAD) jer ih ova " štiti" od zlih Rusa... jebote.
To je taj siže, kontekst i celofan koji ide preko pesme. A ustvari pesma je u petom planu.
 
Radi se o tome da zanemariš pesmu ..nego da je postaviš u geopolitčku ravan jedne odane male podguzne muvice (Estonije) koja je bezgranično zahvalna svom gospodaru (SAD) jer ih ova " štiti" od zlih Rusa... jebote.
To je taj siže, kontekst i celofan koji ide preko pesme. A ustvari pesma je u petom planu.
A u kakvi su ovo prelomi
Nemoj druze toliko ESC da koristis u dnevnopoliticke teme, uzivaj u muzici

Stvarno nisam ni u snu mislio da ce ova pesma biti stavljena u bilo koji politicki kontekst, al cuda se desavaju ocigledno
 
Ahahaha i ja se evo nasmijah Stefi napravio Hope radi Rusije.

Ljudi molim vas, lekiće na vreme, pa na spavanje.
 
U svom životu nisam glasao ni zajednu pribaltičku dtžavicu,baš kao što ni oni ne glasaju za nas tj Balkan.
Svašta. Kakve gluposti, 2017 godina, finale, Bugarska - Kristian Kostov - "Beautiful mess", 7 poena televoting of Litvanije , Letonije i Estonije, pre toga u polufinalu 10 poena televoting od Litvanije i Estonije, samo mi još reci da Bugarska nije Balkan..:LOL:
 
A da ne pričam za ove gluposti neću glasati za Baltik jer nikada ne glasaju za Balkan?????????
Wtf ne glasa se za zemlje, nego pjesme?
 
A ako ćemo do toga, Rusija nas baš vrlo slabašno glasa.. I publika i žiri.. Da li nam je ikad ruski žiri i poen dao.. 🤔🤔🤔
Ali ne zameram, samo kažem, apropo ovoga za Baltičke zemlje...
 
A da ne pričam za ove gluposti neću glasati za Baltik jer nikada ne glasaju za Balkan?????????
Wtf ne glasa se za zemlje, nego pjesme?
Ne
Nego glasas tako da sjebes pesme slicnog zanra, da ti ne bi bili konkurencija
I pritom navijas da sto vise zemalja odabere lose pesme za nf
Logicno, zar ne?
 
Ne
Nego glasas tako da sjebes pesme slicnog zanra, da ti ne bi bili konkurencija
I pritom navijas da sto vise zemalja odabere lose pesme za nf
Logicno, zar ne?
Je li treba da navijam da po koja zemlja odustane od esc-a??? Mislim da nema ništa bez toga.
 
Je li treba da navijam da po koja zemlja odustane od esc-a??? Mislim da nema ništa bez toga.
Pa da, to je uvek pozeljno, osim ako ta zemlja ima slabu pesmu plus ti daje poene
 
Haha pa ne znam, čini mi se da bi ovo moglo da se okarakteriše kao uznemiravanje ali su ljudi okrenuli na smijeh :D

Meni je ova pjesma vrh, ne znam zašto se ne priča mnogo o njoj jer meni zvuči kao pobjednička pjesma. Radijska, moderna, dobar vokal, zarazna, nastup će mu biti dobar sigurno, pjeva o nadi u ovim teškim vremenima... Da je ovo isto pjevao Mans 2015, pobijedio bi.
 
Haha pa ne znam, čini mi se da bi ovo moglo da se okarakteriše kao uznemiravanje ali su ljudi okrenuli na smijeh :D

Meni je ova pjesma vrh, ne znam zašto se ne priča mnogo o njoj jer meni zvuči kao pobjednička pjesma. Radijska, moderna, dobar vokal, zarazna, nastup će mu biti dobar sigurno, pjeva o nadi u ovim teškim vremenima... Da je ovo isto pjevao Mans 2015, pobijedio bi.
Da, ali ovo nije 2015. godina, i ovo nije Mans niti njegova harizma..
 
Back
Top