ee Estonija 2022: Stefan - Hope

Stefan harizmatičniji od Mansa već samo na ovom videu (o potencijalnom uznemiravanju):ROFLMAO::ROFLMAO:

I'm a famous singer you know
I'm a famous singer in Estonia
 
Ali njegova faca posle PLEASE GO AWAY HAHAHAHA
 

o_Oo_O

neukusno-sarajka.gif
 
Pa Jaagup Tuisk, ucestvovao je ove (nepravedno zavrsio poslednji :() i 2020 (2. mesto).
On se bas dao u reziranje, koliko se secam, prosle godine je rezirao i Ukuov spot.
 
Jeste super je on, sam sebi radio oba nastupa na Eesti Laulu.
 
Meni je ceo izbor Eesti Laula bio sjajan. Dosta dobrih numera je bilo, u samom vrhu mi je bila ova i od Anne Sahlene.

Stefan je ovo fantasticno odradio, pravi rimejk Klinta Istvuda, a da nije ni blizu plagijata, na vrlo originalan nacin, pogotovu sa ona dva kaubojca koji se samo malo usinjavaju kad se pogadjaju mecima na sceni...

Zaista sve ono lepo i upecatljivo izgleda, ali fali Vov efekat. Ovo definitivno ide u finale, e sad da li ce moci u Top 10... Ja se nadam iskreno ali, ova godina ce biti mnogo ispolitizovana ja se bojim a nekako Estonija je tu mala slabasna, mada na granici sa Rusijom, pa mozda bude bilo guranje svih ruskih suseda od strane zirija... Zaista ne znam.

Plus, ovaj Stefan Jermen neki izgleda, pa pevao akusticnu verziju na nekom koncertu za Ukrajince... Sta znam...

Moze ovo do Top10 ali tu negde kao Rup prosle godine... Mozda
 
Pa Sahlene je tipična švedska generična dated pjesma za koje si tamo predbacivao Šveđanima 😂
 
Pa Sahlene je tipična švedska generična dated pjesma za koje si tamo predbacivao Šveđanima 😂
Pa jeste ali izgleda su je otkacili za Melodi i jadna devojka morala ovamo, sta ce... I da je ona umesto Stefana pobedila, ne bi bila greska
 
Sahlene je već predstavlja Estoniju, nije čudno da je bila na Eesti.
 
Jeste ali je sada Stefan frajer, devojke ce da glasaju za njega, on je sladak, ovakav onakav... Zar ne Josipa Lisac?
 
Back
Top