fr Francuska 2022: Alvan & Ahez - Fulenn

Pa dobro je ovo 😳 Prvi put čujem pjesmu i baš mi se sviđa. Koji dobri kadrovi u nastupu.

Ali ovogodišnji ESC je stvarno prečudan, fali mi obična power balada 😂
 
Malo cu da pokvarim, ali ce proci neprimetno. 😁
Meni se ovo ne svidja, a jedan od razloga mi je taj sto nije nesto sto bih ovako slusao. Nastup mi je ok, zenski vokali su mi dobri, on mi je malo kritican ali neki celokupan utisak o pesmi je slabasan. Mislim da bi moglo malo zivlje da bude. Mozda mi je ovo jedna od njihovih slabijih pesama. Ovo bi mi bilo dobro cuti i videti na EXIT-u.
Svakako cu pruziti sansu da mi se dopadne do Evrovizije.
 
Fenomentalno, Francuzi spasili veče. Ovo će tako da pršti na sceni, mislim da im je top 5 zagarantovan.
 
Pogledao sam sad nastupe, Madame je bila genijalna. :eek: Pogotovo ono na kraju s onim pokretom i izrazom lica. Vrh.
 
Veoma mi se dopada pobednička pesma. Konačno da neko malo više odskoči od proseka. Volim misttične i neobične pesme, pa kad već španska "Terra" nije otišla na Evroviziju, ovo bi moglo da se fino izdvoji u maju.
 
dobar izbor francuza.

odgledao sam i soa i madame i nije bilo ubedljivo. to su mi bili favoriti.
def ovi i drugoplasirana su ostavili najjači utisak. mislim da će france opet visoko. možda ne kao prošle godine, ali visoko.
 
Sad tek vidjeh da ovo nije francuski nego bretonski jezik. Jedini put do sada kada su pjevali na tom jeziku je bilo 1996. i bili su 19.

 
Back
Top