fr Francuska 2022: Alvan & Ahez - Fulenn

Bugarska 2017?


pikachu-shocked-face-stunned.gif
 

Odlicno! :)

Iranski i indijski, ahahahahahahahahah:eek::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Meni se ova pesma bori za prvu poziciju. Toliko mi Francuzi kidaju ove godine, pomalo i neočekivano, jer ovaj zvuk nije u vrhu muzike koju privatno slušam, ali struktura pesme je savršena, sjajan sklad više žanrova, odlično izvođenje, vrh.
 
Jako mi se dopada priča iza ovoga, ima smisla, nije bezveze nabacano, kao što neki misle dok se ne upute u tematiku..

Ovo je m
Mislim da publika lagano može poludeti za ovim kao sto je i za Norveškom 2019.
Ovo je mnogo bolje od Norveške 2019, ono nije imalo gotovo nikakvog smisla prema tekstu, a ovo itekako da.. Ovo čak sadrži i elemente etno pevanja iz tog dela Evrope.. Bilo je i ono doduše, joik pevanje na kraju, ali ne baš dobar primer toga, toliko boljih izvođača za to ima, i nekako je bilo veštački uklopljeno.. Nikako mi se nije dojmilo, dok Francuska 2022 mi se baš dopala, ima totalno drugu jednu dimenziju i kombinacija žanrova, dobri vokali uživo.. 👍💪
 
Ja Spirit in the sky nisam nikad mogao da smislim 🤣 ne upoređujem pesme, samo kažem da mogu da zamislim da publika baš glasa za ovo. A opet ne bi me ni čudilo neko 16. mesto 😂
 
  • Like
Reactions: Mrm
Mislim da ce biti top 10 na tvt, eventualno se ubace u top5 ako neko fejluje od ovih kandidat za top 5 kod publike
 
Pa oni su kandidati za top 5 kod publike xd
Italija
Ukrajina
Svedska
Norveska
Poljska

Trenutno mi sve one vise izgledaju kao da ce biti top 5 kod publike, mada kazem lako se desi da se Francuska ubaci.
 
Ma tesko ce Svedska, cak i Poljska moze lako da omane, ni Norveska nije sigurna. Jedino Ukrajina i Italija mislim da su sigurni i to kao top 2 tim redom na tvt u finalu
 
Back
Top