fr Francuska 2022: Alvan & Ahez - Fulenn

Akustična verzija

 
Po drugi put zaredom, Francuska mi je u samom vrhu. Ove godine mi se cak i bolje kotiraju nego Barbara prosle godine ali sve u svemu, ponovo su mi medju glavnim favoritima.

Prijatno su me iznenadili pesmom i definitivno se izdvajaju u odnosu na konkurenciju. Nadam se sto boljem plasmanu u finalu.
 
Ovo verovatno ulazi u igru za pobedu. U onoj norveškoj emisiji "Adresse Torino" su joj za sada dali najviše bodove i to je od 4 stručna člana dobila sve 12-ice. I polako se penje na kladionicama, već je u top 10. Ljudi koji nisu ESC fanovi reaguju dobro na ovo na prvo slušanje. Meni nije ni u top 10, ali facts are facts.
 
Neće pobijediti naravno, ali znamo da će biti visoko na tvt.
I ja isto tako mislim, ovo nije za žiri definitivno, videćete..

Iako su vokali dobri, a i tekst mi se dopada..
 
Meni je ovo bez veze i mislim da će da flopne, ali ajde, vidjećemo šta će biti za 2 sedmice
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Ma naravno, kapiram, samo meni nešto 'ne sjeda'
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ja imam neki dobar osećaj kada su Francuzi u pitanju i voleo bih opet neki top rezultat. Nadam se da su zadržali ideju nastupa sa selekcije, taman im se ta mračna atmosfera sa svetlima i vatrom uklapa uz binu bez da moraju da koriste ovu beskorisnu drndavu skalameriju.
 
Meni je ovo bez veze i mislim da će da flopne, ali ajde, vidjećemo šta će biti za 2 sedmice
Slazem se, ali meni nije bezvezna pesma, nego nekako mi se ne uklapa ovde. Nekako ne vidim da ce ovo "obicna" publika da glasa. Za ziri nisam siguran kako ce glasati. Kao sto i za nasu predstavnicu mislim da nece "obican" gledalac da glasa u toj meri u pf-u.
Za Francuze ce biti flop ako ne budu u TOP 10.
 
A meni baš super da se čuju i pravi etno motivi sa Zapada Evrope, 90% dobijamo iz Istočne Evrope...
Poljska je isto Zapad pa je njihov melos bio prisutan - 2019.
 
To možda nama odavde, i to uslovno rečeno. Poljska je Centralna Evropa, a živo me zanima šta bi rekao neki Nemac ili Norvežanin kad bi mu se reklo da je Poljska zapad (tj. ne zanima me jer tačno znam, doslovno su mi svojevremeno i rekli, lol)

Svakako, stoji da ne pamtimo skoro neki etno iz Francuske, a kamoli recimo iz UK ili Irske.
 
Back
Top