249. FSC | Retro Decades

Zaista hvala svima na poenima, još uvek nisam u stanju da pogledam eksel tabelicu glavnu nagradicu organizatora!!!

A sad ono što ste svi željno iščekivali:

PREPUŠTAM ORGANIZACIJU IVANI
 
Mogao bi i ti da organizuješ ponovo, tvoja grafika je bila fenomenalna 😍
Za nju je bio zaslužan Stole što sam negde na kraju i napomenuo. Tako da nije moja zasluga, ali ajde esteta sam inače tako da bih upicanio to svakako, samo ne bi bilo tako profi.
 
Pretending To Care Season 8 GIF
isprozivaću te, samo sačekaj da se završe rezultati
dabogda ti preseo taj Džanum više nikad da ne odeš dalje od 17. mesta u polufinalu

mada ne moram ni da te kujem kada se to svakako dešava
 
Jos jednom cistitke Bebiju na pobedi, kao i Tetsujinu na organizaciji.

Hvala svima koji su glasali za Snap! Cuo sam je na nekoj rekapitulaciji i dopala mi se dovoljno za slanje,

Prvobitno sam imao u planu da istrolujem sa Ludom Karlom i pesmom koja mi je veliki guilty pleasure, ali mi bilo malo glupo xD Ipak poslusajte moju nesudjenu pesmu koja bi verovatno zavrsila na poslednjem mestu:

 
Tets, vrh organizacija kao i uvek, malo mi glupo da se uvek ponavljam kada je to u pitanju, ali moram. Zaista perfekcija. :love:

Sve je bilo top, pobednik, organizacija, pesme, atmosfera. ❤️ Možemo biti malo češće retro, nekako mi uvek to donese neki lep vajb na temu.

Jedva čekam sledeću temu, nadam se samo da neće biti neki komplikovani zadaci. :)
 
Jos jednom cistitke Bebiju na pobedi, kao i Tetsujinu na organizaciji.

Hvala svima koji su glasali za Snap! Cuo sam je na nekoj rekapitulaciji i dopala mi se dovoljno za slanje,

Prvobitno sam imao u planu da istrolujem sa Ludom Karlomm ali mi bilo malo glupo xD ali poslusajte moju nesudjenu pesmu koja bi verovatno zavrsila na poslednjem mestu:

Zapravo volim ovu pesmu od Vintidž Lude Karle xD
 
Jos jednom cistitke Bebiju na pobedi, kao i Tetsujinu na organizaciji.

Hvala svima koji su glasali za Snap! Cuo sam je na nekoj rekapitulaciji i dopala mi se dovoljno za slanje,

Prvobitno sam imao u planu da istrolujem sa Ludom Karlomm ali mi bilo malo glupo xD Ipak poslusajte moju nesudjenu pesmu koja bi verovatno zavrsila na poslednjem mestu:

Jao, bolje što nisi. :ROFLMAO: Mada, mislim da bi solidno prošao, Koka Kola, Marlboro, Suziki svojevremeno pokupi 6x12 u finalu, ili tako nešto. :ROFLMAO:
 
Hvala svima koji su podrzali moju pesmu, obezbedili ulazak u moje 1.finale i upis na LU. 😍 Svim ljudima dobre volje hvala! Beskrajno hvala! ❤❤❤
Sve cestitke fenomenalnom organizatoru Tetsu i nasem pobedniku Bebiju! Ziveli! 🥂🥂🥂
 
Hvala svima na sudjelovanju. ♥️
Ova tema mi je bila najdraža do sada i stvarno sam guštao.

Drago mi je da vas je bio veliki broj te da su sudjelovali i oni kojima tema nije prvi izbor.
Do nekog sljedećeg puta...

P.S Inače zašto boje - 80te i 90te su vrištale raznim bojama i ideja mi je bila što više držati osjećaj toga doba.
 
Zaista hvala svima na poenima, još uvek nisam u stanju da pogledam eksel tabelicu glavnu nagradicu organizatora!!!

A sad ono što ste svi željno iščekivali:

PREPUŠTAM ORGANIZACIJU IVANI

Hvala, mada nije trebalo. :p
Samo nisam najsigurnija kada će tačno tema, sobzirom na to da imam neke nedoumice i čekam barem jednog od Miloša da čujem šta misle. :D
Čestitke inače na pobedi, od mene 4 poena, ali i konkurencija prejaka.
 
Hvala, mada nije trebalo. :p
Samo nisam najsigurnija kada će tačno tema, sobzirom na to da imam neke nedoumice i čekam barem jednog od Miloša da čujem šta misle. :D
Čestitke inače na pobedi, od mene 4 poena, ali i konkurencija prejaka.
Hvalaaa! :D
Nećemo spavati dok ne bude nove teme, svesna si toga sigurno. :ROFLMAO:
 
Back
Top