249. FSC | Retro Decades

Pa to je trebalo odmah da opomeneš dotičnog.
Vidim da je ipak trebalo da se sačeka sa novim izdanjem.

EDIT: Zbunilo me što je napisano kako je glasao Petar tada, sad vidim da je kod Chode bilo obrnuto.
 
Last edited:
Pa to je trebalo odmah da opomeneš dotičnog.
Vidim da je ipak trebalo dase sačeka sa novim izdanjem.
Pa choda je dao glasove svome top 3 iz polufinala. Iako iz drugog pokušaja kada sam mu i rekao da mora to učiniti.
To što je dosta zarotirao bodove, e to je već druga priča.
I drugi forumaš je slično napravio, ali je ispoštovao pravilo kao i svi ostali.
Samo što je meni čudno da netko dobije top bodove pa je to odjednom 2 boda. Ili tako nešto.
 
dabogda ti preseo taj Džanum više nikad da ne odeš dalje od 17. mesta u polufinalu

mada ne moram ni da te kujem kada se to svakako dešava
Confused Little Girl GIF
 
Koncentracija "nula." Još jedan razlog što je dobro što sam stavila prijave za sutra..;):D
 
I da cujemo @Filhy, kako si pretpostavio na onom preslusavanju da sam poslala True kad preferiram Gold? 😉😂
 
Čestitke @Tetsujin na organizaciji, sve je bilo sjajno. 👏
@Bebi, čestitke na pobedi. Meni se pesma nije pretarano dopala, ali dobro, nije ni bitno. I bez mojih poena si prilično ubedljivo odneo pobedu. :)

Hvala svima koji su glasali za Luisa Migela. Posebno je lep osećaj kada se tako diskretno prošvercujem u finale sa 11. mesta. 🙂 Ovu pesmu sa našao zahvaljujući @etica dok sam slušao pesmu Luisa Migela koju je slala na moj FSC, izašla mi je kao preporuka na Youtube. Nisam mislio da ću je ikada poslati na FSC, ali eto, i to se desilo. Drago mi je da je ovaj put ipak uspeo da prođe u finale.

@Stole i ja sam se razmišljao da šaljem JK, ali sa Ženite se momci 😅 Ali pošto sam to već jednom činio na temi o muzici '90 ipak sam odustao.
 
Polufinale:

1 poen - Grover Washington Junior
2 poena - Madonna
3 poena - Kenny Rogers & Dolly Parton
4 poena - Đavoli
5 poena - Spandau Ballet
6 poena - Pat Benatar
7 poena - Bad Boys Blue
8 poena - Tina Turner
10 poena - Belinda Carlisle
12 poena - Videosex

Finale:

1 poen - Grover Washington Junior
2 poena - Videosex
3 poena - Britney Spears
4 poena - E-Type
5 poena - Ace of Base
6 poena - Pat Benatar
7 poena - Spandau Ballet
8 poena - Doris Dragović
10 poena - Tina Turner
12 poena - Belinda Carlisle
 
I da cujemo @Filhy, kako si pretpostavio na onom preslusavanju da sam poslala True kad preferiram Gold? 😉😂
Pa tako dobru pesmu skoro da nema ko drugi da pošalje! :love:
Šalim se malo, i ne sećam se sada tačno, ali jeste mi u skladu sa tvojim ukusom, koliko sam za ovo kratko vreme uspeo da ga skapiram. ;)
Inače, i meni je naravno Gold megahit za sva vremena, ali je i True vrhunska balada. Sve je nekako tu na mestu, atmosfera, harmonija, prateći...

Vi, dame, ste po meni najbolje odgovorile na zadatke ovaj put: Mala na temu osamdesetih, a Ivana devedesetih. Obe sa dva izuzetna i dobro poznata benda - za mene su oba jedni od najznačajnijih u svojim epohama. 😊😊
 
Odlicno 7. mesto za Skunk, hvala svima na bodovima, pogledacu tabele detaljnije kad budem na laptopu.

Proguglao sam pesmu kad se otvorila tema jer mi je bila na spisku, al sam mislio da je iz nekih ranih '00, bas sam bio daleko jer je pesma iz 1995. Hvala @Margy sto bi mi dala 12 da je ucestvovala❤️
 
Niko, pa ja sve vreme i u PF ( u komentarima) i F bila za tvoju pesmu, a ti zahvaljujes za imaginarne bodove. Nemam nista protiv, ali pogledaj malo i excel tabelu. 😉

PF
12 YAZOO - Don't Go
10 Grover Washington Jr. - Just a Two Of Us
8 Michael Jackson - Dirty Diana
7 Pat Benatar - Love Is a Battlefield
6 Pino D' Angio - Ma Quale Idea
5 Videosex - Detektivska prica
4 Tina Turner - We Don't Need Another Hero
3 Metallica - Welcome Home
2 Level 42 - Lessons In Love
1 Djavoli - Ostani uz mene

FINALE
12 Skunk Anansie - Weak
10 Yazoo - Don't Go
8 Fiona Apple - Criminal
7 Pat Benatar - Love Is A Battlefield
6 Grover Washington Jr. - Just The Two Of Us
5 Michael Jackson - Dirty Diana
4 Mariah Carey - Hero
3 Videosex - Detektivska priča
2 Tina Turner - We Don't Need Another Hero
1 Bon Jovi - In These Arms
 
Back
Top