249. FSC | Retro Decades

@Tinte, napisao si da ti Videosex nije poznata grupa, ali verovatno ti je poznata njihova pevacica, Anja Rupel. Ima duet s Tosetom, pesma "Krajnje vreme".
Pesma mi jeste poznata, ali nazalost ona i dalje ne. Svidja mi se vokal.
 
Nešto sam utripovao ili ovde nije bilo onih skrinova prijava ( zadataka) i ostalo kao na kraju svakog izdanja ili sam prevideo nešto..? 😂 Znam da obično to budu poslednje ispisane stranice
 
Ima na prethodnoj strani. Tetsujin je postavio. Jedino treba da se postavi Tetsujinova prijava i glasanja, tj. onog ili onu koju je zaduzio.

Tako da si pola-pola predvideo.
 
Onda još jednom da ponovim, glasovi i prijava organizatora ostali da budu postavljeni.
 
Kod mene su prijava i glasovi pa kačim sutra kad budem kraj kompa na mobilnim nema vreme
 
Na telefonu možeš sajt da prebaciš i na verziju za računare 😉😁
 
LU (mislila sam da promenim malo pa da zaokružimo i jubilarno, ali neka)

Untitled1.jpg
 
Imam sugestiju da bi valjalo zasiveti polja kada neki forumaš ne učestvuje, radi boljeg utiska koliko je realno puta neko mogao da se upiše na LU, a nije.
Mislim da Poky tako radi u svojim statistikama.
 
Nije dobro, nije dobro, padam 🤣🤭
Nije mi bitna lista, ali lepo je kada se čovek nadje u top 10 🤭 Mada sam u šoku da je Milos S toliko pao 😮 pa on je do nedavno bio na samom vrhu 🙄
A Bebi lisica, drugo mesto, bravo fox 🤗
 
Imam sugestiju da bi valjalo zasiveti polja kada neki forumaš ne učestvuje, radi boljeg utiska koliko je realno puta neko mogao da se upiše na LU, a nije.
Mislim da Poky tako radi u svojim statistikama.

Videću, kad mi se bude dalo..Treba prelistati sve tabele, a sad ih i nije malo baš.
 
LU (mislila sam da promenim malo pa da zaokružimo i jubilarno, ali neka)

Untitled1.jpg
Mnogo mi bode oči prazno polje za 244. FSC, da sam tu kojim slučajem postigao top 10 rezultat imao bih streak od 10 top 10 plasmana 🥲
 
Back
Top