249. FSC | Retro Decades

@Petar Ja iskren da budem da je pesma poslata pre dva meseca bila bi 0 jer je nisam nešto pre doživljavao ali nakon jednog noćnog provoda koji mi je ostao u prelepom sećanju... :love: :love: :love:
 
Znaci, Bebi, dosao je i taj dan da se stane na najvisi stepenik posle x godina. Bravo i cestitke.👍
Iskren da budem ovakva dominacija je bas bas neocekivana. I meni licno najvece iznenadjenje do sada na FSC-u sto se tice dominacija. Drago mi je sto je pobedila pesma koja mi spada u red odlicnih pesama.

Posebno mi je drago sto je MilanB prosao u finale sa odlicnom baladom, a da nisam urekao. Poeni govore da je taj plasman ocekivan.

Stefane28 tu pesmu od E-Type znam jos kad je objavljena te godine i dan danas mi je jedna od najboljih. Bas sam hteo pitati odkud da ti padne ovakva pesma na pamet. Bravo za izbor. Kao da sam je ja poslao.

Inace sam imao osecaj kao da je vise od polovine pesama moje i da se radujem uspehu svim tim pesmama.

Tetsujin hvala ti za ovu temu.
Posebne cestitke za plasman. Bravo.
 
Hvala Tinte! 😍 nisam očekivao ni ja dominaciju, pre sam očekivao tesnu borbu sa drugim odličnim pesmama. Nekako je bilo više odličnih pesama nego poena što može da se dodeli.
 
Meni isto, nikad teže glasanje. Cijelu sliku bi mi upotpunilo finale za No Mercy i Kenny Rogersa.
 
I ja se pitam. 😅
Mogla bi inspektorka Lili i Kacavenda da ispitaju ovu situaciju.👍
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Back
Top