Offtopic

Srecan Uskrs svima koji slave! Hristos vaskrse.
 
Ilon Mask kupuje Twitter za 44 milijarde dolara. Zalaže se za slobodu govora, pa videćemo dokle će stići. :)
 

Momci su baš ESC materijal, mogli bi, da ne bude da stalno šaljemo ženske izvodjače pahahaha
 
Pa 2 od njih su blizanci braća Budimkić, bili su u spotu za HLV, a 3. je Nemanja Antonić.

Edit: Sad kapiram da se grupa verovatno zove klon zbog toga što liče lol
 
Pošto nemamo temu za filmove, moram ovdje izraziti svoje nezadovoljstvo 😒 Sinoć sam napokon pogledao Scream 5, općenito sam fan slasher horrora (sorry not sorry, nostalgija je jebena stvar), a pogotovo Scream franšize, ali ovaj najnoviji je NEGLEDLJIV. Toliko tupavo, toliko previše nerealno, konfuzno, ma užas. A najstrašnije u filmu je zapravo činjenica što je Courtney Cox napravila od svog lica 🤐 Gledao itko, mišljenja?

Edit. Ok imamo temu za filmove samo sam ja ćorav, isprike
 
Meni nije bio negledljiv, ali nije mi se svideo. Očekivao sam neki plot twist na kraju, neku priču iza toga, a nije bilo ničega, baš razočaravajuće. Delovalo mi je kao fan fikcija, iskreno. Vidim izaći će i novi nastavak, ne znam šta da mislim o tome.
 
Užas je, nema akcije, nema drame, vidi se da ga nije režirao Ves Krejven.Dosadno do bola.Ubica se samo pojavi, ubode i kraj scene.Baš sam razočaran.
 
Back
Top