Offtopic

Možda pre mts dvoranu nego arenu. Pa ako im krene, onda nešto krupnije. To što neki imaju milionske preglede na YouTube ne znači i da su zvezde i da bi napunili velike prostore.
 
Možda pre mts dvoranu nego arenu. Pa ako im krene, onda nešto krupnije. To što neki imaju milionske preglede na YouTube ne znači i da su zvezde i da bi napunili velike prostore.

Pa upravo zato i govorim. Ne pričam o Tei Tairović nego o Prijovićki. Prava "general public" pjevačica, tu i jeste poenta. Nije pjevačica twitter fanica.

U svim diskotekama u mojoj blizini ona i Tanja razvaljuju, ljudi ostanu vani jer ne mogu ući kolika je navala. Nažalost, Milica P. daleko od toga. Ne znam kakva je situacija u Srbiji, pričam iz svoje okoline.

Hurricane bile nedavno, ne mogu vam opisati tu pomamu mlađe generacije 😳 megapopularne.
 
Ja ovo ne prestajem da vrtim otkad mi je Stole otkrio, šteta što nije bolje prošla među publikom.

 
I Sara je u ovom spotu inspirisana Marinom Abramović. Uticaj Konstrakte?
 
Verovatno je trebalo duže od dva meseca da se ovaj spot snimi i montira, ali taj prvi kadar, gde je Sara animirana i gde je uticaj Marine Abramović naočigledniji, možda je ubačen naknadno.
marina-abramovic-03.jpg
 
Za mene nikako nije ta SaraJo, meni se ništa od nje nije dopalo..
 
Sara je stvarno vizualno možda i najjača na ovim prostorima, ali meni se rijetko koja njezina pjesma sviđa. Jedino volim Bez Sna. Ostalo je sve nehitično i nemelodično za moj ukus, ne volim takve pjesme.
 
  • Like
Reactions: Mrm
U jeku celog ovog haosa, eskalaciju dozivljava jedna od najodvratnijih zapadnih "tekovina" - cancel kultura. Rec je o necemu izuzetno opasnom i nadam se da to "cancelovanje" nece uzeti daljeg maha jer polako dolazimo do toga da sve oblasti, nezavisno od kvaliteta rada u istoj kojom se neko bavi, budu skrojene zapravo politickim stavovima.
Svakako, nije realno ocekivati da ce se ova ljigavstina zaustaviti.


https://www.mozzartsport.com/tenis/...us-zabrana-rubljovu-azarenki-sabalenki/418030

https://www.mozzartsport.com/fudbal...okupatorom-ostace-bez-svega-preko-noci/414307
 
Video sam to za Vimbldon, stvarno jadno. Ovo sad više nema nikakve veze sa sankcijama prema Rusiji, već je obično iživljavanje nad pojedincima, koji su eto državljani Rusije i Belorusije. Negde sam mogao da prihvatim da ti teniseri nastupaju bez obeležja zemlje iz koje dolaze, ali ovo je već otišlo predaleko. Ostavite te ljude na miru da se bave sportom, niti oni mogu da utiču na bilo šta, niti od njih bilo šta zavisi.
PS: I da, naravno da je UK prva u kojoj je donesena ovakva odluka. :sick:
 
Back
Top